Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most használ a hulahopp...

Most használ a hulahopp karika, vagy nem?

Figyelt kérdés

Utánanéztem, és hol ezt írják, hol azt.. Napi 3/4 órát hulahoppozom, fel van töltve rizzsel és kinyomom az egyik oldalra a csípőm és úgy pont a problémás területet éri, és így váltogatom 10-15percenként. Elég izmos a hasam, csak hátul van egy pici úszógumim, max 1kg lehet. De a derekam nem olyan vékony, mint amennyire szeretném. Formálhat rajta? tapasztalatok? bunkó válaszokat nem köszi:))

Kifelejtettem, hogy mellette normálisan étkezem, és edzek is.


2011. aug. 24. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy szakértő, de véleményem szerint minden mozgásforma hasznos.
2011. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha normálisan étkezel, és edzed az izmaidat, (a normális étkezés energiadeficites) akkor a szervezeted zsírt kell hogy használjon energianyerésre, ergó ez fogyni fog.

az, hogy honnan használ a test tartalékot (melyik testtájról) az genetika kérdése.


hogy érted, hogy használ-e a karika? nagyban nem segíti a fogyást, mert nem annyira intenzív mozgás, nem szükséges kimondottan sok energia a gyakorlásához.

az izmaidat sem veszi túlságosan igénybe.. izommegőrzés végett fogyókúránál súlyzós edzés, illetve nagy ellenállású sajátsúlyos edzés célszerű.


pontosan mi miatt jött a hullahopp-karikázás?

2011. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert le szeretnék egy kicsit faragni az úszógumimból, ami nem nagy, de zavar, és olvastam hogy formálja a derekat is. Persze már sok mindent kipróbáltam, és tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, de már mindent megpróbálok, hátha segít..
2011. aug. 24. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:

írtam, genetika kérdése, a tested milyen sorrendben használja fel a zsírtartalékokat.

természetesen ez nem úgy megy, hogy először csak a combodról jön le, aztán a karodról, és végül a hasadról, hanem mindenhonnan fogysz valamennyire, de hogy honnan a legjobban, az mint írtam, genetikailag meghatározott.

ennek a fordítottja, hogy ha mondjuk valaki fenékre akar hízni. nem fogja tudni befolyásolni.

2011. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze, ezt tudtam, de ez akkora szívás:) azért küzdök ellene.. :))
2011. aug. 24. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

jojoó.

azért, ha megengeded, én inkább úgys fognám fel a helyzetedben, hogy egészségesen élsz, nem kell semmi küzdés, szépen meglátod mennyi diéta (kalóriaszegény táplálkozás) után kezd látványosabban lemenni a hasadról a felesleg.

mellette ne felejtsd az edzést. :)

2011. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!