Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a LEG MAGIC combra,...

Hatásos a LEG MAGIC combra, fenékre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

68-ról szeretnék 55 kg-ra visszafogyni, de ilyen súlynál nagyon nehezen megy. A fenekem és a combom nagyon vastag, hájas. Járok futni, de ez kevés ahhoz, hogy minnél hamarabb csinos legyek.

Láttam a leg magic gépet, már 10 ezerért megvehető, ami nagyon kedvező, és volt aki dícsérte.

Hatásos, és mennyit érdemes egy nap használni?


Szerintetek megvegyem?


21/L


Köszönöm szépen előre is.


2010. febr. 28. 03:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=leg+magic


szemezgess!!!


amúgy én csak ajánlani tudom..


én pl.tv-zés,zenehallgatás közben használom a leg magic-et,így nem olyan monoton.Valóban megérzed/meglátod a hatását,ha becsülettel csinálod!!!

2010. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

én napi fél órát,de van h.napi 2Xfél órát használom..:)

de állítólag kevesebb is elég:D

2010. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
nekem itt rohad,nem használom,mert lementem inkább terembe.nekem is azt mondták hogy hatásos.csak akkor vedd meg ha kitartó vagy és neki is állsz tényleg!!
2010. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is vastag a combom,lábam. A legmagictöl nem lett vékonyabb,csak izmosabb,de ugyanolyan dagadtnak tünik...jó alakot formálni,de ha azt akarod,hogy vékonyabb legyen,akkor mással próbálkozz szerintem!
2010. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nekem nem csak vastag. Régen évekig kézilabdáztam, így kialakult egy izomréteg. Na arra most egy jó adag háj kúszott fel, ezt kell most leszednem onnan, de belső combról, fenékről nem könnyű. Ehhez keresek segítséget.

A stepperről mi a vélemény?


Egyébként nem szobadísznek kell, keményen akarom gyűrni azt a gépet.

2010. febr. 28. 10:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat és a linket is, máris megnézem.
2010. febr. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!