Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan, mennyit és milyen...

Ki hogyan, mennyit és milyen módszerrel fogyott?

Figyelt kérdés
Érdekel ki hogyan győzte le az éhséget,sportolt e mellette valamit...este a legszörnyűbb,ilyenkor vagyok a legéhesebb.Nekem 8-kgt kéne sürgősen leadnom.
2015. jún. 10. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Update.Mindent eszek,amit csak megkívánok.Fehér liszthez keverek szénhidrátcsökkentő master mixet,cukor pedig nulla,édesítőt használok.Napi 30-40 perc alakformáló torna.3 hónap alatt -12 kiló.
2015. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja 160 cm vagyok,62-ről indultam,most 50 vagyok.
2015. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szénhidrátcsökkentés, drasztikus életmódváltás (paleóval kezdtem, de hát attól még nem fogy az ember nagy felesleggel sem, a kalóriadeficit elérése pedig nálam necces. a paleo után jött a szénhidrátra figyelés s annak erőteljes lecsökkentése).

Eddig 20 kiló (sokáig nem volt mérlegem), de elég régen már csak csigatempóban megy.

Az éhség egyszerű, enni kell :) Max. nálam nem lesz kalóriadeficit, olyankor tovább szoktam csökkenteni a szénhidrátot, az mindig beválik. Viszont megvannak a nehézségei, ha az ízlésünkhöz képest nagyon alacsony a szénhidrátkeret... Még jó, hogy szeretem a kihívásokat, elszánt és egészségtudatos is vagyok :)


Én is esti evő voltam, de ma már ez nem fontos. Kezdem elfelejteni, milyen igazán éhesnek lenni, de a szénhidrátmegszorítás már csak ilyen. Plusz elég alaposan beebédelek, néha vacsoráznom nem is kell vagy csak a rend kedvéért eszem pár falatot.

Persze lehetne estére is időzíteni a főétkezést.

2015. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Felejtsd el azt a "sürgős" 8 kg-t :) akármilyen diétát kezdesz el minnél gyorsabban akarod annál gyorsabban adod fel. Előszőr leugrik 2-3kg ami kb kiürült a viz a szervezetedből majd botorkál és feladod.

Én mindent kiprobáltam, tényleg mindent :) Sajnos hormonok miatt hiztam meg, ha normálisan ettem (nem zabálva nassolva) étkezések 1-2 dolog csábitás hiztam, ha visszafogtam magam tartottam a sulyom, ha diétáztam szenvedve mentek le a kilók.

Gyógyszer segitett, diétával mozgással 13 hónap alatt a 42kg és még 30 a cél.

a 13 hónap alatt volt 5 hónap mig 1 dkg sem ment le úgy beálltam, de soha ne add fel:)


Ha nagyon gyorsanakarod leadni az úgymond tojás diéta.. hát hülyeség én kicsit átvariálva, ha éhes voltam 1 tojás (nálam ez napi 4 kb max 5).


Ne hagyd ki a reggelit ha éhséget érzel egyél 1et (ne kapcsoljon a tested éhező üzemmódba) és napi 1 pohár citromos vizet iszok dél körül ez elveszi az étvágyam.

Mellette persze mozgás :)


Sokan nem hiszik el hogy mennyit szenvedek 1000-1200 kalória fogyókúránál, én a max 4-500at eszem probálok 0 szénhidráttal mégis allig allig, ez ilyen dolog mindenkinél más.


Neked sok sikert de ne kapkodj mert vissza is szeded :)

2015. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Kalóriát számolok, igyekszem minél több fehérjét fogyasztani, de amúgy bármit eszem a csokitól a hamburgerig, átlag 2000-2500 kalória között egy nap. Mindennap 2-3 órát sportolok, így kb. 700-1000 kcal mínuszt tudok naponta biztosítani. 10 kilót fogytam 11 hét alatt.
2015. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon aranyosak vagytok,hogy megosztottátok velem!Szeretnék még több történetet olvasni,nagyon lelkesitően hat rám!:)Irjatok!
2015. jún. 10. 13:51
 7/9 Trusikaa válasza:

-10kgt fogytam Március8 óta :)

82,6ról indultam ma lettem 72,6

még 8kg a célig !:)

2015. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Alapból ott kezdődik az egész hogy a jó diétánál/fogyókúránál nem éhezik az ember... az a baj hogy a média meg a mindenkiféle női magazinok olyan irányba terelték az egész témát hogy hatalmas sötétségek és tévhitek vannak a fejekben. És csak szenvednek meg éheznek az emberek amikor belekezdenek az egészbe mert rossz irányt követnek...

Azt se értem hogy mért akarnak gyorsan meg sürgősen leadni azt a lerakódott,elraktározódott zsírt amit hónapok meg évek alatt szedtek fel a rossz étkezésük miatt... azt már meg se említem hogy nem a súly a fő mérvadó hanem a testzsírszázalék...

[link]

[link]


Másik agymenés az amikor azt hiszik hogy mindenféle csoda gépektől,poroktól,tablettáktól le fognak fogyni...csak hogy párat említsek :fabélos,ördögnyelv,turbdiéta...

Én csak úgy hívom azokat akik elhiszik hogy ezektől le fognak fogyni hogy a fitneszipar áldozatai!

Sokan vannak közöttünk, akiknek testalkata

a kelleténél gömbölydedebbé válik, s ezt kihasználva annyian kínálnak jó pénzért

kényelmes megoldásokat, hogy ha csak a tizedrésze igaz lenne, már mindenütt

csak nádszál karcsú embereket láthatnánk.


Bocs de a fogyókúrás témát olvasgatva ez már kikívánkozott belőlem!

2015. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én február közepétől 5 kilót fogytam (62-ről 57-re/167 cm-hez), de igazából nem az a fontos, hogy a mérleg mennyit mutat, inkább a tükör, ruhák a mérvadó nálam.

Igazából a módszerem nem volt túl drasztikus, naponta átlagosan 1400-1500 kcal körül fogyasztottam, próbáltam minél zöldséget, húst, tojást fogyasztani, vacsorára szinte mindig salátát eszem hatalmas mennyiségű zöldséggel, kevés sajttal(krémfehér, mozarella), tojással vagy valami hússal. Én fogyasztok tejtermékeket is, mert nekem nincs bajom tőle, joghurtot, túrót leginkább, reggelire néha joghurtos zabkását vagy teljes kiőrlésű piritóst eszem. A gyümölcsöket is imádom, nem a legdiétásabb, de inkább ez, mint a süti.

Egyébként semmit nem zártam ki teljesen, ha megkívánok egy szelet süteményt, egy sört, fagyit stb akkor jóízűen elfogyasztom, de nem minden nap és főleg nem zabálok be belőlük.

Mozgás tekintetében pedig heti 2-3 alkalommal futok 7-8 km-t, szoktam itthon videóra tornázni meg heti 1-2x TRX edzés, ha itthon vagyok sokat bicajozom meg napi 2 óra kutyaséáltatás.

2015. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!