Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki kalóriaszám...

Van itt olyan, aki kalóriaszámlálással, "több kalóriát égess el, mint amennyit megeszel" módszerrel fogyott? Mit ettetek? Mennyit fogytatok mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
tápanyagok mennyiségén bukik a kalóriaszámlálós módszer
2013. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Május vége felé kezdtem el ezt a módszert(előtte mást csináltam). Azóta kb 4 kilot adtam le.
2013. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én kalóriaszámlálással fogyok, és jelentem, átléptem a -20 kilót.

1600 kcalt eszem általában, de ahogy összejön, vasárnap általában több.

csak az elején méregettem, most már ránézésből megtudom kb. mondani.

amúgy a kalóriaszámlálás nem azt jelenti, hogy zabálom a csokit, sütit, pedig sajnos sokan ezt gondolják.

igaz tk kenyeret eszem, néha kruplit és rizst is, sőt édességet is, de nem zabálom ezeket reggeltől estig.

szóval alapvetően jó módszernek tartom, meghúzza a határokat, amit egy kezdő diétázó nehezen tud megtartani, mivel sokkal többet enne, mint amire szüksége van.

2013. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ezzel fogytam le kb 2 hónap alatt 10kg-ot. Azóta tartom a súlyom (ez van május eleje óta).

Normális kajákat ettem amiket én vagy a barátnőm főzött. Csak kerültem a cukros üdítők, édességek és hasonló dolgokat.


Persze sportoltam közbe, de ez nem a fogyókúra miatt volt. Előtte is sportoltam, csak feljött pár kiló az elmúlt 1 évben.

2013. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért tarja nehezen a kezdő diétázó, mert gyárszénhidráton (is) próbálja tartani a diétát. Mint a TS kenyér.

Itt le vannak írva a szükséges arányok.

[link]

2013. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!