Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 percből 22 perc lassú...

30 percből 22 perc lassú kocogás,8 perc séta. Ér ez így valamit?

Figyelt kérdés

Ma voltam 2. nap futni, és egyelőre csak ennyi megy.(de ezt minden napra tervezem) Először 16 percet futottam, aztán pár perc séta,majd 6 perc futás és megint séta. Ezt szeretném majd növelni fokozatosan és esetleg egy kis tornával kiegészíteni,meg persze cukor és széndidrát szegény diétával.Most 166 cm vagyok és 64 kg, szerintetek mennyit tudnék fogyni nyárig?

És ha csak ennyit tudok futni,mint amennyit már írtam,azzal is érek valamit vagy ez így nagyon kevés?

Egyébként 3 éve,mikor nyáron rendszeresen futni jártam,még 40 percet is kibírtam egyben.

21/L


2010. febr. 28. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne érne? De nehogy azt hidd hogy első hét után lesz hatása, csináld egy hónapon át és majd meglátod mennyire jo!


Amikor már jobban birod futhatsz több ideig is!!


Kitartás!!


!!türelem nélkül nincs győzelem!!


Amúgy futás előtt melegíts be mindíg, pl


10 - 15 gugolás, derékhajlítás, ugrálás egyik lábról a másikra, csak 5 percen át tartson, ezzel véded az izületeidet és ráhangolod a vérkeringéesed a mozgásra!

2010. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást és a tanácsot!

Csak azért bizonytalanodtam el,mert sokszor hallottam /olvastam már(itt is), hogy a zsírégetés csak 30 perc után indul be, az alatt meg nem sok értelme van az erőlködésnek. Ez így nekem is furcsán hangzik,ezért is tettem fel a kérdést.

2010. febr. 28. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ne hidd el, a mozgás energiát használ az első pillanattól kezdve, hajrá! fél óra kocogás naponta nagyon jó, a lényeg, hogy ne egyél többet mint eddig(sőt)
2010. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha így folytatod egy hónap és nem lassú kocogás lesz belőle hanem lendületes futás....a sétát meg felváltja a kocogás....Kitartás!!!:)Már az nagy szó hogy nekiálltál.
2010. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van! Én is nemrég kezdtem, minden mozgás jó a testnek és ha élvezed, akkor a lelkednek is jót tesz. Ne erőlködj. Csak fokozatosan.

Sok sikert! :)

2010. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is csak biztatni tudlak.A mozgás a lényeg.Én csak sétálok itthon a szobában,mert a futáshoz gyenge a szivem és a tüdőm,de így is fogyok.

Napi fél óra séta az egészséges élet alapja.

Te futsz,ezért esélyesebb vagy a fogyásra,mintha nem is csinálnád.

2010. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!