Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni mire...

Le szeretnék fogyni mire gimibe megyek! Hogyan?

Figyelt kérdés
Most töltöm a 13. évemet, szeptembertől gimibe megyek (lány vagyok), és szeptemberig 30 kilót szeretnék fogyni, de tudom, hogy ez lehetetlen. 166 centi magas vagyok, emellett 80-84 kiló. 60-70 kiló lenne az álomsúlyom. Mennyi lenne az ideális fogyás? (A testzsír%-om 40)

2015. jún. 15. 23:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és orvoshoz nem megyek, mert a szüleim nem tudják hogy uavar a súlyom!!!
2015. jún. 15. 23:23
 2/7 anonim ***** válasza:

és egyedül nem tudsz elmenni dokihoz? (amúgy meg 84kg-X=60kg x=24 kg)

amúgy szálkásító diéta és sport, sport és sport

itt a nyár, menjél szépen úszni, túrázni, focizni, bringázni, stb. minél többet és ne zabálj édességet meg vedelj kólát, ennyi

2015. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nyáron könnyebb fogyni :)


- Sok vizet igyál. Ez az egyik legfontosabb!!!

- Legyél sokat vizben - a mozgás jó és nyár van, ha jól szórakozol kevésbé fáradsz.

- Ha lehet kevés kenyeret és péksüteményt egyél. Meg a cukros müzliket is kerüld. A nagyon zsíros dolgokat, a nagyon sós dolgokat (bármilyen sós nasi), olajban sütött dolgokat tartsd távol magadtól.

- Sok sok gyümölcs és zöldség.

- Pihend ki magad alvás közben <- segít a fogyásban.

- Kerüld a cola-szerű édes löttyöket, nagyon sok cukor van bennük. Meg a cukros Teákat is. - Nem kell teljesen megvonnod magadtól őket, de ne igyál sokszor.

- Édességeket kerüld, a csoki úgyis megolvad, a cukorka nem olyan jó, a fagyit meg limitáld!


Nem kell sietni a fogyással, inkább mozogj sokat és élvezd. Megtudod csinálni! Fontos, hogy amit szeretsz ne tagadd meg magadtól, mert csak azt fogod várni mikor lesz vége a fogyókúrádnak.

Nincs olyan hogy ezt nem eheted meg azt nem, csak ne sokszor.

13 éves vagy, ne stresszeld magad ha nem olyan tempóban fogysz ahogy szeretnél. Bármilyen keveset is adsz le örülj neki, legyél büszke magadra, a pozitív gondolatok sokat segítenek.

Ne érezd úgy, hogy muszáj lefogynod. Magadért csinálod senki másért.

Van időd.

Ha szükséged lenne még tanácsra szívesen segítek még :) Írhatsz bármikor.

És nagyon remélem, hogy nyár végére elégedett leszel az eredményeiddel!

2015. jún. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyo nagyon koszonom a valaszt! Kedves vag es motivalo! MEGCSINALOM!
2015. jún. 16. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb ha nem fogyni akarsz, hanem életmódot váltasz. Én régen reeengeteg kenyeret és péksütit ettem. Meg is ütöttem a 80 kilót talán fölé is mentem. Elhatároztam hogy oké, akkor egészséges étkezés(kb mintha paleós lennék bár tejtermékeket is eszek). Azóta szépen lassan megy le a súlyom (mert azért néha néha becsúszik egy pizza meg egy gombóc fagyi de alapjába véve sokat változtattam) Ilyenkor elmehetsz túrázni és úszni is bármit ami szórakoztató de azért rendesen meg is mozgat. Egyébként úgy is lehet fogyni, hogy 1 perces futást bírsz csak az elején :D Tényleg nekem úgy is sikerült annyit bírtam és idővel egyre tovább tudtam már futni. Két hónap alatt jutottam el 20 percre

Szeptemberig szerintem nem fogsz tudni mindent leadni úgyhogy ne is állj úgy hozzá mert akkor feleslegesen stresszeled túl magad és még a végén evési zavarod lesz. Sok sikert :)

2015. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egészséges táplálkozás és kemény edzések..
2015. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

(sokvizes válaszoló)


IGEN MEGCSINÁLOD!

Ha nyár végéig nem is adod le a 30 kilót, amit szeretnél, tuti, hogy látszódni fog a munkád eredménye, és mindenki meg fog dícsérni! Nagyon csinos leszel!


A nyárnak az is előnye, hogy mész mindenhova kirándulni, várost nézni és egész nap talpon vagy, de észre sem veszed! Utána meg fáradtan bújsz ágyba és alszol egy jót.


Itt van még néhány apró tipp:

- Zöld tea! Állítólag javítja az anyagcserét. Ne igyad túl későn, mert fenn tart éjszaka, és hogy megszokd az ízét szépen lassan egyre kevesebb cukrot tegyél bele. (Mert ugye minnél kevesebb cukor annál jobb.)

- Ne mérd magad minden nap, mert a súlyod attól is függ mennyit voltál wcn aznap, vagy a menstruációd melyik szakaszában vagy. (Menstruáció előtt a test babára készül és visszatart egy csomó vizet.)

- Amikor odaállsz a tükör elé, keress magadon valamit ami tetszik és dícsérd meg magadnak, mint például: "Hmm milyen jó ma valakinek a haja!" vagy "Ebben a ruhában nagyon csinos vagyok!" És tudom, hogy ez elég fura lehet, de ezzel magabiztosabbá teszed magad, és a magabiztos emberek könnyebben be tudnak illeszkedni egy új osztályba.

- Minnél kevesebb cukor annál jobb! Mert a szervesetünk elszokik tőle, bár eleinte hiányolja, de egy idő után minden édesebbnek tűnik majd és nem is fogod kívánni.

- A borsó és a répa is nyáron terem, és mindkettő nagyon jó nasi!

- Kerüldd a gyorskajákat, először is mert, ugye zsírosak, másodszor mert sósak! Ha valami sós sokkal többet eszünk belőle, mint azok az amerikai csokik, a mars, a twix meg az ilyenek. Direkt csinálják ám :D

- ZENE! A zenétől minden sport jobb.

- Fontos! Ha sportolnál, mondjuk táncolnál és félsz hogy mit gondolnak majd a többiek rólad a külsőd miatt, emlékezz: 1.Gyönyörű vagy bárhol és bármikor, bárki bármit is mond! 2. Senkit nem érdekel a véleményük, főleg téged nem. 3. Te mozogni jöttél és jól érezni magad, nem úgy mint ők, akik mások külsejével foglalkoznak ahelyett hogy a mozgásra figyelnének.


Ha eszembe jut még hasznos dolog még írok, addig is Stay pretty and have fun!

2015. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!