Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra során has megereszke...

Fogyókúra során has megereszkedésre / kötényhasra krém?

Figyelt kérdés
24F vagyok, 140 kilóról kezdtem most el fogyózni, 90kg a cél és nem szeretném, hogy megereszkedjem a hasam lefogyás után / közben. Ezért csak 3-4 kilót fogyok havonta, kollagént szedek és kenni is szeretném a hasamat a fogyás során végig vmilyen bőrfeszesítő krémmel. Vichy anti-stretch krémet ajánlották erre gyógyszertárban, de ez inkább striák ellen van. Ti milyen krémet ajánlanátok? Esetleg más ötlet? Köszi!

2015. jún. 16. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem krém, hanem TORNA.

Havi 3-4 kg-t simán tudnia kell követni a bőrnek.

2015. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A torna valóban a legfontosabb összetevő a bőrfeszesítésben! Ha egy kicsit meg is ereszkedik, tornával sokat lehet rajta javítani.

Ami még fontos a hidratálás. Nagyon sokat kell inni, legalább 3-4 litert vizet naponta. Sokat segít a bőr minőségén.

Amúgy még fiatal vagy, jó esélyed van rá, hogy visszahúzódik a bőr, ha ezeket betartod. Bőrfeszesítő kréme van még a niveának is, de nem próbáltam még.

Kitartást! (Egy szintén zenész, bár lány :( )

2015. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!