Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok két fogyókúrás...

Tudnátok két fogyókúrás kérdésben tanácsot adni? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném tapasztaltabbak véleményék kikérni abban, hogy ha mindig azzal rontom el a fogyit, hogy hiányoznak az ételek, ízek..... nagy hiba, ha fehérjediéta mellett heti napon szünetet tartok? Azon a napon ennék szénhidrátot is pl kenyér, ami épp jól esne. Nekem ez sokat segít, hogy ne legyen falási kényszerem az elvont ízek miatt. Kérdés, sokat ront a fogyáson egy pihi nap?


Másik kérdésem:

Rengeteg túrót eszem, tojást, natúr joghurtot, cs. mellett.


Tudnátok még ételeket írni, amivel csak fehérjét viszek be?!


Köszi szépen!


2015. jún. 16. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem gond az az 1 nap "zaba" nap,en is szoktam néha ilyent csinálni,de az emberfüggő hogy ilyen mellett is tud e fogyni,próba szerencse

hát max még a protein por,de más nem jut eszembe

2015. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem élhetsz csak fehérjén, az nem egészséges. Szerencsére a tojás kalóriája 2/3 részt zsírból jön, úgyhogy ha megeszed az egészet, az jobb.


A "szünnap" jó ötlet, ha szükséged van rá. Én is tervezem, hogy néha tartok egyet, s akkor annyi zöldséget eszem, amennyit csak akarok :D S gyümölcsből sem 1-2 dekát. Bizarr lenne folyton visszafogni magam e téren.

2015. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!