Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást végezzek? És...

Milyen mozgást végezzek? És ez jó lesz így?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan sportot, amit 'csendben' lehet. Főleg mert este és reggel csinálnám, és a többiek sokáig alszanak. És olyat, hogy érjen is valamit, tehát nem a felülések, hanem kardió. Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de azthiszem kicsit furcsa lenne, hogy reggel ott ugrálok :D

Ha egészségesebben étkezem, napi többször kis adagban, este és reggel kardiózok, emellett napközben bicikli, séta vagy ehhez hasnolnó jó lenne kb 10 kiló leadáshoz? 70 kg és 160cm 14 éves.



2015. jún. 19. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha reggel es este elmész 1-2 órát bicozni a saját tempódban es mellette megfelelően taplalkozol, ( bringazasra mindenképp vigyel 1-2 muzliszeletet, van benne szenhidrat, de nem fogod bírni az egeszet ha nem szerez a szervezeted energiat) tehát ne koplalj, hanem szabj magadnak egy adott kaloriakeretet es sok feherje közepesen sok szenhidrat (a sporthoz kell!), keves zsír, amit egyel. Sok sikert!!! Es szerintem a reggeli es esti bringaedzes olyan dolog h nem csak mozogsz amiatt, hogy fogyjal es közben utálod az egeszet, hanem elvezni is fogod. :) de azért ne nyanya tempoban nyomjad, hanem 15-25 ős átlaggal mehet, hol lazasan, hol erosen. Ha nagyon nincs kedved menni (eső, fáradtság stb.) heti 1-2 (edzetsegtol függően akar tobb) pihenonap. De végső soron a sport csak plusz, eleg a kaloriat betartani, de ha sportolsz, ugyannyi fogyashoz jóval tobbet ehetsz. A lényeg h ne gorcsolj ra, ha nem sikerul, akkor se halsz bele vagy ilyesmi :)
2015. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg szüleiddel, hogy reggelente lemész futni, csendben fogod kinyitni az ajtót. Az nagyon jó mozgás és így senkit sem zavarsz. Közben odakint tudsz ugrálni, nyújtani, guggolásokat is végezni.


Egyébként meg próbálj meg úgy ugrálni, hogy ne zavarj senkit, nem telitalpon kéne ugrálni, hanem lábujjhegyen. :D

2015. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy lehet h en vagyok vele igy de szerintem könnyebb 170-es Bpm-me 1 órát bringaznj, mint futni, ezaltal könnyebb is vele minnél több kalóriát égetni. De lehet hogy csak en vagyok ezzel igy... :)
2015. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, majd kiderül' :)

Esetleg. nem tudja valaki, hogy nagyjából mennyi idő alatt adnám le ebben a tempóban?

2015. jún. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!