Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl gyorsan fogyok? Mit...

Túl gyorsan fogyok? Mit változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete terveztem el, hogy 3 hónap alatt szeretnék leadni 11 kgot. Viszont valószínüleg túlságosan szigorúan vettem a dolgot, mert már ez alatt az egy hét alatt majdnem a fele (4kg) lement rólam... A kezdeti súlyom: 81, most 77 vagyok... A célom a 70 kiló lenne egyelőre, szeptemberig. Szerintetek a bőröm nagyon megfog ereszkedni ha ebben a tempóban adom le a kilókat? Vagy ez a súlyveszteség egyelőre lehet hogy csak folyadék, ilyesmi? Egyébként "diétaként", annyit csinálok, hogy azt eszem amit eddig, csak kevesebbet, illetve jobban megválogatom az étrendemet. (Chipszek, cukros üdítők, sok csokoládé kizárva, több salátát és gyümölcsöt eszek) Kenyérből is graham kenyeret eszek, de ha eszek is csak nagyon keveset. Az edzőterembe egyelőre nem mindig tudok eljárni, van amikor csak 1x egy héten. Mit ajánlanátok? Növeljem a kalóriabevitelt és próbáljak lassabban fogyni? Vagy csak az első héten ilyen drasztikus a fogyás utána lelassul? Tényleg nem az volt a célom, hogy 1 hónap alatt leadjam minden feleslegem...


A bőrömet próbálom ápolni pl. hideg-melegvizes zuhannyal, szedek c-vitamint, hyaluronsavas tablettát... De nem tudom, hogy ez segít-e rajta.


Köszönöm előre is a válaszokat!

21/L



2015. jún. 19. 13:55
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:

Egyrészt 1 hét alatt nem lehet semmilyen következtetést sem levonni a súlyváltozás tekintetében, másrészt kizárt, hogy 1 hét alatt 4 kilót fogyjál (már ha fogyás alatt a zsírvesztést értjük) - egyszerű matematika.

Vízvesztés, salakanyag kiürülése a bélből, természetes súlyváltozás a ciklusodnak megfelelően, stb.

2015. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első héten sokkal többet veszthetsz, ahogy már írták. Ha nagyon keveset eszel, azt ne tedd, egyébként viszont nyilván nem fogysz zsírból nagy ütemben, ha nincs brutális kalóriadeficited.
2015. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!