Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A joghurtok hízlalnak? Pl....

A joghurtok hízlalnak? Pl. Danone, Danone Görög Krémjoghurt stb.

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mivel van bennük cukor...
2010. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha fogyózol akkor inkább csak natúrt egyél.
2010. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, én így szedtem fel észrevétlenül 3-4 kilót! Amikor elhagytam a reggeli édes joghurtokat, simán visszaszereztem az eredeti súlyom.
2010. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de még mennyire!
2010. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem azért reggelire egy 100kcal-os yoghurtocska nem árt meg, ha mellette minden nap sportolsz ez semmi,és legalább ez a minimális élvezet legyen meg,végülis jobb mint a csoki :)
2010. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csak hízlalnak, de egy csomó szar is van bennük. Mindazonáltal igaza van az utolsónak, mértékkel lehet enni, a csokinál meg sokkal jobb.


Ezzel együtt a natúr joghurt nagyságrendekkel jobb lenne, az fogyókúrában is fogyasztható. Én pl. azt teszek öntet helyett a salátára.

Ha meg magában ennéd és nem szereted, akkor turmixoljál bele gyümölcsöt (fagyasztott is lehet) meg fahéjat, isteni! Ha nem elég édes, lehet bele kis kanál mézet tenni, de ugyebár az is hízlal.

2010. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdekes hozzászólásokat olvastam, és örülök, hogy mások így látják :)

Nekem az a tapasztalatom, hogy nem hízol tőle. Én reggel joghurtot eszek, ebédre is+2 abonett kenyeret és vacsira is joghurtot mondjuk corn flaks-el. És nem híztam tőle, épp ellenkezőleg nagyon sokat leadtam (10kg-t). Tom, nem egészséges de nem érek rá leülni a szép terített asztal mellé és hamizni.

Tehát ha reggel ezt eszel semmi bajod nem lesz belőle. Ha egy nagy vödröset beburkolsz, akkor talán azt mondom ez picit sok, de ha megeszel egy Danone sztracsisat, nem lesz bajod. Ráadásul a csoki kívánalmakat is elég jól kielégíti :)

2010. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kismértékben nem. Persze nem mindegyik egészséges. Én a Danone aktimelt szoktam inni (bármely változata jó) délután vagy este.

Persze a sok pudingféle, nasi, krémtúró, joghurt stb. tele van cukorral és mindenféle szinezék anyagokkal, így nem túlzott fogyasztása kerülendő.


A natur joghurtok, vagy a kefír az ideális.

2010. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen de a natur és a light nem hizlal
2010. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokaaat!
2010. márc. 3. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!