Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így elég fogyáshoz?

Ez így elég fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Másfél éve egy térd műtét miatt nem sportolhattam, mostanában kezdhettem újra. Sajnos felszaladt rám néhány kiló ez idő alatt, amit szeretnék nyárig leadni. Egyetemi tesi keretében tudnék aerobicozni hetente 3x45 percet, meg esetleg még egy héten egyszer el tudok menni úszni, ha bírni fogja a lábam. Ezzel a mennyiségű mozgással szerintetek fogok tudni fogyni? Össz-vissz 7-8 kg-ról van szó, max. 10ről!!! De már a 7tel kibékülnék :)

A táplálkozásomra figyeltem eddig is, most is, azzal nincs gond...


2010. márc. 2. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég a fogyáshoz. Nem lesz olyan "húúú, de látványos" 2 hét múlva, mint a koplalósoknál, viszont egészséges maradsz, és nem fogsz visszahízni, hacsak nem hagyod abba a sportot. :)
2010. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!