Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandó éhség! Mit rontok el?

Állandó éhség! Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Elértem a kívánt súlyt, ezzel nincs is semmi gond, viszont kb 1 hete állandóan éhes vagyok, pedig nem eszem kevesebbet, sőt talán többet is. Mindegy mit eszem, reggel rántotta, ebéd csmell salival vagy pl. délután pászka sonkával sajttal, kb fél órára rá újra éhes vagyok. Eddig ez nem volt, el voltam egész nap. Heti 6 napot sportolok, vagy 60p futás vagy 40p torna. Mit rontok el? Lehet amiatt van hogy több édeset eszem? pl túró rudi, műzli
2015. jún. 27. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy az édes, gyors szénhidrát tehet róla, ilyenektől én is többet eszem (sőt, mindenféle szénhidráttól és szénhidrátszegény, de édes cuccoktól is).
2015. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
Vigyázz, mert lehet, hogy ez a kezdődő jojóeffektus. Vagyis az, hogy lefogytál a kívánt súlyra, most pedig újra visszahízhatsz, de most kétszer annyit hízhatsz, mint amennyi korábban voltál. Próbáld legyőzni az éhségérzetedet az akaratoddal, különben elkezdesz hízni még akkor is, a sportolsz.
2015. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

emelj a zsír bevitelen.

és igen a tejtermékek édességek mint a trudi és a műzli hirtelen emelik az inzulin szintet és utána gyorsan esik vissza vagyis éhes leszel utána gyorsan.

a müzli helyett zabot egyél fehérje porral.

a müzli 20-40%a cukor,egy diétába sem fér bele ekkora csalókaja.

2015. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: A zab is szinte csupa szénhidrát... Bár legalább nincs benne egy csomó glutén. A zsír emelése (a szénhidrát rovására, nyilván) viszont jó ötlet, de a fehérje is jobban laktat, mint a szénhidrát, legalábbis sok embernél ez a helyzet.
2015. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 28. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!