Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedves fogyni vágyó társaim!...

Kedves fogyni vágyó társaim! Van valakinek kedve együtt csinálni a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el a fogyókúrát. 21 éves vagyok 170 cm és 76 kg. Rengeteg!! kb 15 kg-tól szeretnék megszabadulni...

Ha van kedvetek írjátok le ki hogy próbálkozik...hátha együtt könnyebb!!


2015. jún. 29. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 86 vagyok 170 centihez, képzelheted... :c

Elvileg nem vagyok elfolyt, nagyok a melleim is, de szörnyű ez a szám! Én már fogyózok, csak néha annyira utálok a tükörbe nézni, hogy már-már koplalásba megy át. :C

Te hogy bírod, mit próbálsz?

2015. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Társultam volna, de olvasva a méreteidet, inkább letettem róla. Én jelen pillanatban a 160cm magasságomhoz még a 76 kilónak is örülnék. Így marad a magányos fogyókúrázás :)
2015. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 202cm és 170kg mit szóljak én ?:D
2015. jún. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tapasztalatokat én szivesen megosztok, mikor mi segitett, mikor miért álltam be :D én is örülnék egy rohadt 76nak :D (nekem az a célom 70 alá nem szeretnék menni mert eleve széles alkat vagyok és már most jobban érzem magam mint anno..:D) 170/98 vagyok.. tapasztalat ügyileg annyit tudok megosztani, hogy 14 hónap és 45kg - :)

karácsonyra meglesz a te súlyod xD :D

2015. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Burla Lurka

Engem érdekelne, hogy miket ettél, ami segített a fogyásban.

Én személy szerint nem eszek édességet, kenyeret (munkahelyen nem tudok fő ételt enni) csak egyszer eszem olyan 60 grammosat. Tésztát jó ha havonta egyszer eszem. Többnyire lazac, csirkemell, és rizs a menüm. Heti 4 alkalommal járok konditerembe. Gyalog megyek a munkahelyemre ami 2.5 km jelent oda és 2.5 km vissza. Mégis annyit értem el, hogy semmit nem fogyok, de nem is hízok. Mit rontok el?

2015. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából én kipróbáltam minen "csodaszert".


Eleinte megindult magától a fogyás, sokat segitett, a hormonok helyre állitása és az életmód váltás. 143ról indultam.


10 hónapon át nem nagyon mozogtam különösebben de a 10 hónp alatti 30kg fogyásban juli-augusztus és december-március időszak 0 kgos időszakom volt (nem mondom, hogy nem volt elkeseritő)


Márciusban kezdtem biciklizni napi 10-15km, 2 hete kocogni 4,5km-t (inkább bő séták:D)


minden téren elhagytam a lisztet, a cukrot. Kávé édeskével (kipróbáltam, hogy a kávétól beáll e a fogyókúra 3 hétig nem ittam, pont ez idő alatt nem fogytam igy ujra kezdtem, jó vizhajtó és emésztést is segit).


Mindemellett szűzteát szedek. Reggelit ne hagyd el, ha éhséget érzel 1-1 tojás, kefir valami gyümölcs, ne éhezzen a test mert azt is próbáltam.

5 napon át csak vizet ittam, rosszul lettem, elgyengültem és lement kemény 1kg.. :D


Aztmondják 3 óránként jó enni keveset, 8kor reggelizek 11kor iszok egy nagy pohár citromos vizet (néha gyömbéresen). 1kor ebédelek, 4kor vacsorázok. Gyomrom olyannyira összeszűkült, hogy éhséget nem érzek így.

(sajnos 5 évi bulimia után nem is birok többet enni :S)


Ebben segit a turb0 diéta, beviszem a kellő kalóriát és szénhidrátot most és nincs lelkiismeret furdalásom sem.


Szinte minden étel kalória mennyiségét tudom azóta, ha ránézek valamire nem azt látom, hogy de gusztán tálalták, hanem hogy ez a tányér 340 kalóriát tartalmaz... :D függő lettem. :/ :D

2015. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én cukrot, édességet nem eszem. Lisztes dolgokat se nagyon, mint írtam jóformán csak rizst eszem mint köret. Kávézni nem szoktam. Mindig reggelizem. De még így sem fogyok. Sokat sem eszem, mert igyekszem "többször" enni kevesebbet. Turbóóóó diéta,)nem engedte másképp leírni) fogyi teák, tabletták nekem nem jönnek be. Nem hiszek benne.
2015. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a szűztea egyfajta természetes hashajtó, én annak is függője lettem sajnos. azzal inditom a napot és zárom, szeretem tudni, hogy amit beviszek távozik még aznap... :D


turb0 diétában én sem hittem de csináltam már párszor, mint irtam most beinditott 99,95ön megálltam 3 hete majd visszajött 101,15-re a 4-500 kalóriás étrendel (napi szinten csak só nélküli tojást ettem meg kefirt).

a 3. reggelre most vagyok 99,55 hó volt látni, hogy ismét beindult.


Szerintem érdemes kipróbálni bár tényleg szigorúan kell venni, pár éve csinátlam utoljára a 7. napon csábitott el egy gomba... :D hülyén hangzik de az utána 7 napban semmit sem fogytam (lehet a tudat alatti) most végig csinálom.. :D


lassanként fogytam mig kevés főtt krumpli, rizs köretet ettem.


Ezeket elhagytam 3-4 hónapja, azóta ha eszek köretet csakis zöldségeket.


Finom bevált és rettentő gyors recept amit napi szinten csináltam:

Fél csirkemell kockára vágva lepiritva kevés zsíron, felöntve vízzel egy leves kocka, kis vegeta, bele egy petrezselyem zöldje és rengeteg fagyasztott zöldség amit szeretsz (én a vegyes zöldséget szoktam cukorborsóval, zöldbabbal, karfiollal és brokkolival).

Kész van 15 perc alatt, nekem elég 2-3 napig 1-1 főzés, a sok zöldség meg kiváló köretnek. Engem nagyon laktat :)

2015. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Remélem mindenkinek sikerül az álom súlyt elérnie!!

Írtátok hogy örülnétek az én 76 km-nak :)

Amikor 5,5 éve összejöttem a párommal 43 kg voltam,hát nem tetszik neki ez a 30kg+ de nyílván nekem sem.

Szeretnék babát és nem erre a súlyra akarok még felszedni 10-15kg-ot,hogy szülés után ne csak a terhesség alatt felszedett kilókat hanem még az előtte összegyűlt felesleget is lekeljen adnom.

Sajnos tegnap este mikor haza értem a munkából annyira éhes voltam (este 10-kor)hogy ettem rántott csirkemellet kukorica salátával...De ma nem vétkezem megfogadtam!! Inkább futok!

Én a zöld teát akarom kipróbálni,csak ma nem volt nyitva a patika...:(

Egyébként én sem hiszek ezekben a csodabogyókban...nem tudom hogy megérik-e az árukat..én szedtem zöld kávé tablettát,de olyan éhes voltam tőle hogy feltudtam volna falni a hűtőt :)

2015. júl. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!