Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon dagi?

Szerintetek nagyon dagi?

Figyelt kérdés

164 cm és 60 kg ez már nagyon dagi?

Ha igen akkor ehhez a magassaghoz mennyi lenne az ideális testsúly?



2015. jún. 29. 22:46
 1/6 anonim válasza:
2015. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagyon dagi csak teltkarcsú ezzel a súllyal is lehet valaki nagyon szexi de hogyha te változtatni szeretnél és nem vagy magaddal elégedett akkor 4-5 kilót leadhatsz nyugodtan
2015. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mennyi a testzsírszázalékod, az izomtömeged? a kg-ok és a centik ugyanis semmit nem mondanak
2015. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pár kilóval vagyok több,de szintén 164 cm,véleményem szerint nem dagi,de nem is sovány.Én most tervezek eljárni futni,sportolni,figyelek az étkezésemre.

Az én szememben ez még nem dagi,de tényleg függ attól is hogy mennyi izom van rajtad.

2015. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat! :)

Kulonben lany vagyok csak azt elfelejtettem oda írni.

Mostanaban futok, ugralokotelezek napi 30-40 percet és hasizom gyakorlatokat végzek. Ebben az evben kicsit hanyagoltam a kézilabdát Szerintetek erdemes elkezdeni a fogyás érdekében?

2015. jún. 30. 08:43
 6/6 anonim válasza:
a sportolás mellett ha rendbehozod az étkezési szokásaid tudsz fogyni. állj át egészséges étkezésre és meglesz az eredménye. a fogyás 70%ban a konyhában megy végbe.
2015. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!