Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hónapok óta stagnál a súlyom....

Hónapok óta stagnál a súlyom. Valami hatásos dolog amit beépíthetnék még?

Figyelt kérdés
165cm/54kg. Rendszeresen edzek és helyesen táplálkozom. Esetleg valami plusz? Lehetséges hogy túl sok a súlyzós edzés?

2015. jún. 30. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok lenne az edzés, hacsak nem órákat nyomsz naponta.

Bár nem tudom, miért akarsz fogyni, olyan kevés az izmod, hogy még fér felesleges háj ilyen kis súlyba (mert a számok teljesen jók)? Akkor főleg jó ötlet az edzés.

Nem tudom, mi Neked a helyes táplálkozás, persze ha fogyni akarsz, akkor a jó étrend nem elég, a mennyiség is fontos.

2015. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen a mennyiség sem sok. Már nem tudom mit találjak ki, fél év alatt kb 2 kg-t sikerült fogynom...hormonális problémám nincs, ki vagyok vizsgálva.
2015. jún. 30. 17:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a súlyzós edzésre, mert régebben, amíg csak cardioztam, 47-48 kg voltam. Ja és akkor ettem amit gondoltam.
2015. jún. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!