Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez az ALMAECET-dolog?...

Mi ez az ALMAECET-dolog? Hatásos? Hogy működik?

Figyelt kérdés

Olvastam egy másik fórumon hozzászólásokat. Ott valaki rövid idő alatt 5-6kg-okat fogyott, valaki gyomorfekélyt kapott és valaki a vádligörcsére issza. Most akkor ez hogy is van?

Valóban hatásos? Érdemes kipróbálni? Hogy kell csinálni?


2014. jan. 3. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez úgy működik,hogy megiszol egy üveg almaecetet és a zsír hipp-hopp elillan rólad... Még véletlenűl se kajálj tisztán és sportolj!
2014. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy elveszi az éhséget. Vízzel hígítva kell inni.

Egyszer próbáltam és egy korty után majdnem kijött minden, amit aznap ettem. Azóta a szagától is elkap a hányinger.

2014. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi elkezdtük egyszer inni a koleganőimmel, tisztítás céljából. Hát egy pár nap után kettőnknek ment a hasunk, az egyiknek meg kikészült az epéje. Azóta nem isszuk.
2014. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szuperpocok válasza:

Tipikusan azoknak találták ki ezt akik lusták megemelni a seggüket és becsületesen, mozgással lefogyni.


Az előttem lévő hozzászóló tanácsát fogadjátok meg.


Valóban jó a szervezetnek DE. Nem töményen fogyasztva!

Egy evőkanál, vízzel és egy kanálnyi mézzel összekeverve tökéletesen fogyasztható ;)

2014. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogadjuk meg a tanácsát, mikor tönkretette az epéjét? Jajjajj.. :D
2014. jan. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!