Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogyan fogytam 2...

Nem tudom, hogyan fogytam 2 honap alatt 10 kilot, egyszerüen nem tudom, vajon? Lent reszletezem

Figyelt kérdés
Szoval :) egy 1 éves kisfiú anyukája vagyok, 90 kiló voltam 1 évvel ezelött,ma már csak 60, 20 kilót fogytam amire a babám 10 hónapot betöltötte,most pedig 10 kilót fogytam 2 hónap alatt ,úgy hogy elhagytam a lisztes dolgokat,es a cukrot !de közben,sok fehérjét ettem,és soha nem éheztem, ha lisztes vagy édes kaját kivantam,akkor ettem 3 kanal akác mézet vagy eukaliptusz vagy virágmézet, a napi elfogyasztott zsírt a vajból szerzem meg, 40 gramm naponta, és 3szor eszek naponta és mindig jól lakásig,de nem értem a 10 kilót 2 hónap alatt segítsetek,hogy ez hogy történhetett meg,esetleg valami betegség állna a háttérben? lehet ,hogy rák? 19 évesen mely rákszürésre kell mennem? de amúgy csattanok az egészségtöl,így érzem magam,csak bánt ez a 10 kiló ilyen hamar ennyit fogyni, köszönöm a válaszokat

2015. jún. 30. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, de nem hiszem, hogy kórós. Először is nem is biztos, hogy mind zsír volt, mert ha elhagyod a szénhidrátot, akkor az a sok víz amit azzal addig megkötött a szervezet, az is kiürül.


Ha nem fogysz le kórósan, akkor ne aggódj. Az is lehet, hogy a pajzsmirigyed rendeződött szülés után az egészsége életmód hatására. Ha esetleg tovább fogynál minden ok nélkül (tehát nem eszel kevesebbet és nem mozogsz többet, vagy nagy étvágy ellenér fogynál), akkor egy pajzsmirigy vizsgálat nem árt.


A ráknak, ha már 30 kilót fogy tőle az ember, akkor sokkal komolyabb tünetei is vannak mellé.

2015. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az értelmes választ, napi 3-4 liter folyadékot iszom,akár emiatt is fogyhattam.
2015. jún. 30. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy testépítő egyszer 1 hét alatt fogyott ennyit, hogy bebizonyítsa, hogy ennyi "felesleg" van a testünkben, ami nem zsír. A szervezete vizet vesztett főleg és hashajtózott, amivel minden salakanyag, "bélsár" kiürült belőle.

Persze ez nem követendő példa csak azért írtam, mert talán neked is felgyorsult az anyagcseréd az pedig eredményez ilyen gyors kilócsökkenést.

2015. júl. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

CNagyon szépen köszönöm,Rendik vagytok nagyon,hogy így bíztattok,hogy ne legyenek aggodalmaim :)

én pedig folytatom tovább az egészséges életmódot ,és soha többet nem szeretnék túlsúlyos lenni.... :)

2015. júl. 1. 21:34
 5/5 A kérdező kommentje:
De elgondolkodtam még,hogy nagyon akartam nagyon gyorsan fogyni,talán az akarat is segített nekem fogyni :) de én gondoltam 4-5 kilóra,hogy leadok ennyit 3 hónap alatt,de 10-re nem :)
2015. júl. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!