Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan esztek strandolás...

Ti hogyan esztek strandolás előtt/alatt, hogy ne nőjön meg nagyon láthatóan a hasatok?

Figyelt kérdés

Akármit/akármennyit eszem,mindig megnő a hasam. (Persze tudom hogy a kaja a gyomorba kerül) Nem tudom mit csináljak... Van valami módszeretek?

(Lisztet,cukrot nem eszem)


2015. júl. 1. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

ha puffasztó ételeket eszel/iszol, attól is megnőhet rendesen. Pl. szénsavas üdítők, saláták, gyümölcsök.

Szerintem nincs kimondottan strandolásra szánt étel. Ha eszel egy szendvicset és iszol hozzá saját készítésű jeges teát, már jól vagy, nem leszel éhes, van energiád úszni, mégsem puffaszt.

2015. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Kicsit sem érdekel a hasam (ami sose kicsi, de ez mindegy), élvezem a vizet, a napot, a környező hegyeket.


2. Nem eszem strandolás előtt és alatt. Jó, nekem könnyű, közeli szabadstrand, nem lógok ott egész nap.


3. Ilyenkor mindig az a tippem, hogy egyél extrém kis térfogatú ételt. Vagy aki karcsú és gyenge a hasizma is, annak 1 dl térfogat is sok, attól is megnő a hasa? De akkor a víztől is, azt pedig inni kell s nincs menekvés.

2015. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam a hasamat figyelni :) Ezerféle ember van a strandon, senkit sem érdekel, hogy az én hasam éppen mennyire dudorodik ki :)

Egyébként meg erősítsd a hasfaladat. Ne egyél puffasztó ételeket. Pl. a nagyon egészséges saláta, zöldségek engem mindig felfújnak.

2015. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a strandon, hogy három centivel megnőtt a derékbőséged, attól még pont ugyanolyan jól vagy rosszul nézel ki, mint előtte.
2015. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából nemcsak nem érdekli őket, észre sem veszik. Csak a magukat aggályosan figyelőknek tűnik fel annyira, gondolom.


Az alapból karcsú páromon azért igencsak meglátom, hogy evett... De ő hatalmas mennyiségeket tol be. Egy tál rizs neki desszert az ebéd után, persze nem magában, hanem egyéb szénhidrátokkal. Ez már meglátszik, igaz, hasizomra se gyúr sosem.

2015. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!