Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás fogyaszt? Tudom volt...

A futás fogyaszt? Tudom volt már ilyen kérdés de. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 60 kg és 156 cm. Szeretnék fogyni, egyelőre minden nap futok 1-1,5 órát és diétázom meg felülésezek. Viszont olyanokat olvasok, hogy volt olyan akinél a futás nem fogyasztott, hanem csak izmosította a lábát. Viszont valaki azt mondta, hogy neki bevált a futás, fogyott is tőle. Most hogyis van ez? Sikerrel fogok járni szerintetek ha betartom a diétát, és futok+felülésezek? (kb. 5-10 kg amit leszeretnék adni)
2010. márc. 2. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

sziia. :) alpvetoen a futas fogyaszt és izmosít is.

12voltam amikor 3-4hónapig futni jártam és eleg sokat lefogytam tole(normlissan ettem,semmi diéta), de sokkal jobban is éreztem magam :)) most megint fogyni szertnék és egyik alap amit elfogok kezdeni az a futás :) 14l

2010. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Sikerülni fog! Kitartást kislány és sok sikert!
2010. márc. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem. minél többet futsz, annál dagadtabb leszel.
2010. márc. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Daemia ***** válasza:
33%

Futással az a baj, hogy ha magas közben a pulzusod, akkor a szervezet az izomból szerez energiát, nem a zsírból!


Olvasd el ezt!


[link]

2010. márc. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző: Ez egy baromság! A futás szénhidrátot és zsírt éget!

Nem kell futni a legfelsőbb pulzustartományban és akkor megy a zsírégetés.

-Egy maratonista-

2010. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A futás fogyaszt. Miután lefogytál, akkor elkezdesz szépen szálkásodni. Csodás alakod lesz tőle!!! Én diéta nélkül csináltam és fogytam. Elég minden másnap 1 óra max.
2010. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A közepes tempójú kocogás fogyaszt, az "idegbeteg" futás inkább izomtömeg-növelő.
2010. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Be kell állni egy olyan tempóra (nem baj ha ez eleinte csiga lassú),ahol nem lihegsz és nem ugrik ki a szived a helyéről,ha igy futsz 1-,1,5 akkor fogyni fogsz,higyj nekem. csak kitartóan kell csinálni. Az sem mindegy hol kocogsz?terepen?hegynek fölfelé,lejtőn,egyenesen? Természetesen izmosodni fog a lábad,szálkásabb lesz és szép formás,de nem olyan mint egy rövidtáv futóé,vagy egy testépitőé.
2010. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat!

és igen, saját tempóban futok, nem úgy mint őrült:)

van a városban egy pálya, és ott futok, szóval nem lejtős dimbes-dombos vidéken.. :D

2010. márc. 3. 19:17
 10/10 anonim ***** válasza:

A body.builderesnek igaza volt. utána lévőnek is abban, hogy nem kell nagy pulzussal futni, és akkor zsír.

De minden kemény mozgás(magas pulzusszámon) égeti az izmot.

2010. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!