Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől le fogyhatok?

Ettől le fogyhatok?

Figyelt kérdés

10 napig tartana : Reggelre : Valami hamar étel (tojás , bundás kenyér )

Délre : nagyából semmi 1 szelet kenyér

Vacsor : Semmi

És egy kis biciklizés esténként



2015. júl. 1. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

N;zd, ha reggelire bevágsz 10 tojást (a fehérjebevitel miatt) és neked így jó, nem kaparodat a falat este, akkor csináld.

10 nap nem sok, lehet kissé hanyagolni a tápanyagokat, de én nem szeretem. Fehérje pedig főleg kell, de a tojás azért ad egy alap tápanyagbevitelt, nem elégségeset, persze, de 10 napra még elmegy. Ráadásul laktat is. Szénhidrátszegény nyers zöldséget azért ehetsz bármikor.


De ehetsz teljesen normálisan is, mindig, ha éhes vagy, úgy is lehet fogyni...

S miért pont kenyér? Nem lehetne olyat, aminek értelme van, ami kell a szervezetednek, extra tápanyagdús és laktató?

2015. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kőszi a válaszodat , mond még mit tudnék tenni az érdekében hogy lefogyak ??
2015. júl. 1. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval koplalós hülyeséget találtál ki magadnak...


Ettől izomból fogsz inkább fogyni, bár a harmadik napon tuti bezabálsz majd, ha ebbe tényleg belekezdenél. De ha bírnád is 10napig, utána duplája jönne vissza, hízékonyabb lennél.

2015. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ez így nem megfelelő!

Olvasd el ezeket a cikkeket, a legrégibbtől kezdve, s meg fogod érteni, hogyan kell hatékonyan és egészséget nem kockáztatva fogyni!

[link]

2015. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
bráfó
2015. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!