Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le a hasamról a...

Hogy fogyjak le a hasamról a nyár végére?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 19:53
 1/7 anonim válasza:
Felülések. Én konkrétan futárral diétával és Rubint Rékával fogytam, de ha te csak házról szeretnél fogyni akkor kevesebb cukros zsíros ételeket egyél többször de kevesebbet és mellette felüléseket végezz.
2015. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs!!!


Csak felülésektől tuti, hogy nem fogsz lefogyni a hasadról, mivel a felülés a hasizmodat erősíti és nem zsírt éget!!! Menj el futni, végezz sok kardió és aerob edzéseket és mindezek mellett végezz hasizom erősítő gyakorlatokat!

Figyelj az étkezésre, kerüld a sok szénhidrátot és cukrokat, főleg este!

2015. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A felülés önmagában semmi. Megerősíti a hasfalad, hasizmod, de a zsírt nem égeti el róla. Ahogy az első írta, aerob mozgásokat kell végezned rendszeresen, fehérjedúsan egyél, szénhidrátból csak az értékesebbjét. Nasi minimálisan!
2015. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A második írta, bocs.
2015. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

úgy étkezek ahogy írtátok.

futni hány km fussak naponta?

2015. júl. 10. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a km számít, hanem az, hogy több, mint 30 percet fuss, mivel kb 30 perc környékén indul be a zsírégetés. De ez a több mint 30 perc folyamatos legyen, oszd be az erődet. :)
2015. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2015. júl. 10. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!