Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornák vannak még,...

Milyen tornák vannak még, amik nekem segítenek?

Figyelt kérdés

lassan 1 hónapja, hogy csinálok felüléseket. 30-cal kezdtem, és minden nap emeltem 10-zel. 80-nál megálltam, mert nem tudom, hogy bírnám-e tovább. minden este lenyomok 80-nat. szeretném, ha formás hasam lenne. tudnátok még nekem valamilyen "tornát" írni, amihez nem kell semmi. (pénz, tárgyak, gyógyszerek, stb.)

és ha már itt tartunk..:$ szeretném, ha írnátok popsiformálásra, és combformálásra is tornákat.:)

nagyon szépen köszönöm.


2010. márc. 4. 14:41
 1/2 anonim válasza:

Ha magában felülést csinálsz széria nélkül nem sokra mész bocs:(Ketdj valami diétába figyelj a zsíros ételekre csinálj naponta 3x30 felülést,3x20 has prést,lábra meg a guggolás a jó abbol napi 4x20 hozzá mehet az egykezes súlyzod ha van fogd a kezedben miközben guggolsz ez megy popsira is meg popsira lyo még a helyben kocogás 3x3perc:)

sok sikert

2010. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.:)
2010. márc. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!