Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdésnek elég ennyi edzés?...

Kezdésnek elég ennyi edzés? Menyivel növeljem és milyen gyakorlatokat vegyek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok,168 cm,63 kg. Elkezdtem tornázni mert szeretnék egy fél év alatt ha nem is kocka,de elfogadható hasat (van egy kis úszógumim). Most így kezdetben napi 60 felülést és 60 törzsemelést meg 20 fekvőtámaszt csinálok (tudom ez nem segít a hasamon de szeretem csinálni:D)

Tervezem még hogy guggolásokat is hozzáveszek (hogy formáljam a lábamat is).


Az étkezésemmel szerintem nincs gond,kevés kenyeret,tésztát,krumplit,csokit eszek,és ha igen akkor azt is max. ebédig,este már csak gyümölcsöt,zöldséget és valami sovány húst eszek. Csipszet meg mekiskaját meg ilyen ízfokozott marhaságokat egyáltalán nem eszek. Kb. 1 éve kajálok így,nem tervezem abbahagyni mert legalább az akaraterőmet is növelem hogy nem kezdek el este csokit nasizni:D


Egyelőre ettől a 60felüléstől+60törzsemeléstől is kifáradok,úgy tervezem hogy ha már jól bírom akkor emelem. Szerintetek mennyivel kellene? Milyen gyakorlatokat vehetnék még hozzá? (videóra nem szeretek tornázni,azt inkább ne is ajánljátok)


Amúgy eddig nem sportoltam aktívan semmit,táncoltam pár évig meg úsztam kb. 2 évet de ezek csak ilyen "lightos" mozgások voltak,szóval kezdő vagyok!


2010. márc. 4. 14:47
 1/1 anonim válasza:
Szerintem 100-ra kellene emelned a felüléseket. És ha tudsz járj valamilyen sportra.pl. atlétikára :)
2010. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!