Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat árt egy hamburger?

Sokat árt egy hamburger?

Figyelt kérdés
3 hete fogyózok,max 1200 kalórát eszek,csak vizet iszok,sokat mozgok,fogytam is 5 kg-t.Még 5-öt szeretnék.Ma megettem egy hamburgert mert igen megkívántam.Belefér ez?
2010. márc. 4. 15:20
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha továbbra is betartod azt, amit eddig, akkor miért ne? Ha jól tudom, vannak olyan diéták/fogyókúrák, aminek pont az a lényege, hogy néha ezt-azt megengedhetsz magadnak... További sok sikert :)
2010. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Az biztos hogy az anyagcseréd így felgyorsittod de ha tudnád miből van akkór nem ennéd meg soha többet meg nagyon káros a szervezetnek bárhol utánna nézel a mekis kajáknak is csupa undoritto leirásokat találsz róla:)
2010. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
egy hamurgertől még nem lesz bajod. ma tornázz fél órával többet :) én úgy szoktam csinálni, ha valami nagyon tiltott kaját eszek akkor aznap mindenképp edzek 40 percet vagy 1 órát.
2010. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

ezt a kérdést a hamburger megevése előtt kellett volna feltenned. utólag mégis mit mondhatunk erre? :)))


inkább csinálj otthon házilag egészséges hamburgert magadnak teljes kiőrlésű pékáruból, sovány húsból, és egyél hozzá salátát.

2010. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Belefer, csak az a gond, hogy mar most ehezel, es visszajonnek a kg-k! Mar most 3 het utan nem birtad megallni, es ettel olyat amit nem akartal.

Ha van tovabbra is akaraterod, akkor nincs gond.

Ha viszont mar elveszted az akaraterodet, akkor mennek lefele a kg-k.

Milyen magas es hany kg vagy?

2010. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
187 cm 90 kg
2010. márc. 4. 15:59
 7/10 anonim ***** válasza:

1 hamburger nem árt meg.

De igaza van a 15:40-esnek.

2010. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen koplal. Az a baja hogy gyenge akarata van. A diéta fejben dől el.
2010. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Abban mindenkinek igazat adok ,hogy a hambi nem egészséges,de ha nem ette volna meg,akkor sokkal jobban kívánná,és az is előfordulhatna,hogy nem lenne egy elég.Ennyire nem kell szerintem szigorúnak lenni magadhoz.Én is elcsábultam az elején főleg ha csokiról sütiről volt szó,most már ránézni sem tudok.

Egy sikeres fogyózó!

2010. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy ez nem azt jelenti hogy szabad,csak ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2010. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!