Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát csináljak...

Milyen fogyókúrát csináljak hogy a tejem megmaradjon de azért tudjak fogyni is, persze itthon tornázni is szeretnék mellette ahogy van időm? Mi a leggyorsabb fogyókúra de egyben azért szánhídrátott is szeretnék bevinni a tejcsi miatt?

Figyelt kérdés
10 és fél hós a kis fiam , és még cicizik és szeretném is ha lenne továbbra is tejem megmaradjon annak ellenére hogy szeretnék elkezdeni fogyókúrázni . 58 kg voltam mindig is . van egy kislányom ő már 7 éves vele nagyon gyorsan vissza nyertem a tessúlyom igaz ő csak 3 hónapig szopizott :(. Vele 9 kg szedtem fel. Most a terheségem 2012 ben kezdtem 75 kg val mert elötte felszedtem 25 kg volt egykezelés amire jártam és meghíztam . Közben tervezve volt a egy kis tesó , szóval 75 kg val elkeztdem a terheségem híztam 6 kg plusz még a terheség alatt. Ami le is ment mert a kis fiam 3960 született plusz magzatvíz stb . szeretném most már vissza nyerni a régi alakom magam miatt is hogy jobban érezem magam a börömben és a férjem miatt is .
2014. júl. 21. 10:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Fogyókúrás recepteket írnátok nekem :)?


Köszönöm szépen a segítséget :)

2014. júl. 21. 10:21
 2/2 anonim válasza:
anyukám most a 90 napos diétát próbálja és közben két gyereket szoptat.
2014. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!