Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt mennyit és hogyan...

3 hét alatt mennyit és hogyan tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem csodát várok.Nem azt szeretném hogy 3 hét alatt 10kg-ot fogyak,csak annyit amennyit lehet.

2015. júl. 15. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Súlyfeleslegtől függ. 2-5 kgt mondanék.
2015. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Súly felesleg:50kg
2015. júl. 15. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 40 kg súlyfelesleggel indultam, egészséges étrend mellett, sok mozgással, kalóriaszámolással, szénhidrátcsökkentett diétával heti 0,5-1,5 kg közt megy le, vízvisszatartástól függően. Átlagban számolva április eleje óta a heti egy kg fogyást stabilan tartom, mindenféle koplalás, szenvedés, és csodamódszer nélkül.
2015. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha 50 kg felesleged van, akkor lehet nem 3 hét alatt kellene eredményt várni...
2015. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem látszik meg csak fogyak.
2015. júl. 16. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy most hogy 50 kg súlyfelesleged van, és miket és mennyit ettél eddig?

Én 15 kilót szeretnék leadni összesen.

Én kb tisztában vagyok vele hogy mit csináltam rosszul.

Kevés zöldség, hús, fehérje.

Sok lisztes, cukros édesség főleg délutáni órákban.

Most jelenleg 160 cm és 65 kiló vagyok és annak köszönhetem hogy nem vagyok több, hogy mindig észbe kapok és elkezdek rögtön diétázni ami hetekig tart, csak sajnos mindig eleresztem magam, és 3-4 kg billeg oda vissza az évek során.

Ha már csak 58-60 kilóra le sikerülnék fogyni a nyár folyamán annak is nagyon örülnék mert utoljára 4 éve voltam ennyi, igaz több volt rajtam akkor az izom.

Tehát ha ugyanúgy szeretnék kinézni mint 4 éve akkor le kell fogynom legalább 56 kilóra.

De az igazi álmom és célom az 50 kiló.

Engem nagyon motivál az hogy plöty vagyok narancsbőrös és sajnos összeér a két combom és nagyon kellemetlen mert szoknyát és nagyon nagyon rövid nadrágot nem is vehetek fel.

Én fokozatosan fogom csinálni a diétát, és igyekszem nem korán abbahagyni és odafigyelni mindig lefogyás után is hogy mit egyek.

Szóval eddig az volt hogy 15 kiló nagyon sok, eltelt 2-3 hónap meg sem közelítettem az eredmény néha még több is voltam 1-2 kilóval, abbahagytam reménytelen stb....Ezt nem szabad.

Én most 65 kiló vagyok , el szeretném érni 63 kilót július végéig aztán augusztusban már a 60 kilót és így tovább, végül is nem tűnik soknak a 2-3 kiló fogyás, és még motivál is még többre ha sikerül, akik nagy súlyból fogynak azoknak könnyebben megy le a súly akár 1-2 hét alatt is.

A lényeg mindig az hogy megállítsd a fogyást és ne hízz tovább ha ez már megvan akkor könnyen tudsz fogyni.

Sok sikert kívánok a fogyáshoz.

3 hét alatt ha nem is megy le 5-10 kiló ne keseredj el, a 2-3 kiló is több mint a semmi, mindig ez járjon a fejedben.

2015. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
110kg és 168cm vagyok.
2015. júl. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!