Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék faragni egy...

Leszeretnék faragni egy kicsit a combomból. Valaki csinált már hasonlót? Vagy hallott hatásos módszert?

Figyelt kérdés

Van egy kis felesleg a combomon, amit a narancsbőr tesz még elviselhetetlenebbé. Szeretnék már megszabadulni tőle, de eddig sosem jártam sikerrel. Volt valaki hasonló cipőben, "győzelemmel" a végén? Vagy bármi tipp?

Kevesebb zsíros, olajos ételt eszem, napi 2-2,5l vizet iszom és rendszeresen mozgok.



2015. júl. 15. 20:26
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ne akarj egy kis felesleg miatt ilyen nagy dolgokat tenni (nem egészséges) azt tudom ajánlani hogy sokat mozogj és egyél sok gyümölcsöt de vannak olyan módok amik műtéttel megoldhatók de ezek nem jók. :) remélem tudtam segíteni.
2015. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem egeszseges, de valahogy nem erzem jol magam a boromben. nem megyek strandra, a nagy melegben maximum csak terdnadragot veszek fel..szomoru, de egyszeruen nem erzem jol magam..koszonom egyebkent, minden valasz segit :)
2015. júl. 15. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bicaj, nagyon jó kis combokat csinál, nekem már másfél hónap alatt látható eredménye volt.
2015. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a combom volt a kényes pontom, ami miatt elkezdtem a diétát és az edzést.

Amit én eszek: 1300-1400 kalória körüli fogyasztás (alapból is csak 1600 körülre van szükségem súlytartáshoz) egészséges ételekből: rengeteg zöldség, kevés gyümölcs, sok fehérje, csirke, hal, pulyka, minimális szénhidrát és cukor fogyasztás. A szénhidrát nagyobb ellenség mint az olaj :D

Amit,én edzek: heti minimum 5, de inkább 6 nap, napi 1 óra: változó, hogy cardio (általában HIIT), saját testsúlyos edzés (pl.: guggolások, fekvőtámasz), aerobik és jóga (bár az kevesebb izommunka és inkább a nyújtásban segít)

Amit eddig elértem: 2 hónap alatt -2,5 centi a combokból :D Ugye helyi fogyás nincsen, máshonnan is ment le (57,5-> 55 cm)(sajnos onnan is ahonnan nem kellett volna :/ )

Ami persze nekem bevált egyáltalán nem biztos, hogy másnak is beválik, de hátha találsz valamit a soraimban, ami neked is segít. :)

Sok sikert!

21/L

2015. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a vslaszokat 😄 egy jo ideje jogazom mar én is, mert problémák voltak a hatammal. Mar minden rendben, de megszerettem es azota is csinalom 😄 a szenhidratot es a cukrot megprobalom kiiktatni es a többivel megpróbálkozom majd. Megegyszer koszonom 😁
2015. júl. 16. 08:53
 7/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok megint :)

Csak a félreértések elkerülése végett, a jógának semmi köze nem volt a comb méretem csökkenésében :D Az csak annyira jó, hogy egy igazán kemény edzés után jól megnyújtson, hogy ne legyen olyan izomlázam, hogy másnap ne tudjak lábra állni. De még a közelében sincs egy kemény edzésnek, szóval ne ettől várj sikert. Iktass be 1-2-3 jógát a héten főleg lábra dolgozó napok UTÁN, de ne helyette :)

2015. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom :) edzes előtt es utan is elszoktam vegezni nehany jogagyakorlatot, hogy megfeleloen nyujtsak, tisztaban voltam vele eddig is, hogy fogyasra nem epp a legalkalmasabb mozgasforma :D
2015. júl. 16. 19:13
 9/9 anonim válasza:
Görkorcsolya!Hihetetlen hogy velem mit csinált!Konkrètan fele lett a combom mint amilyen volt.Ès sokkal izmosabb is!Próbáld meg nagyon hatásos
2018. aug. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!