Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni egy kicsit...

Leszeretnék fogyni egy kicsit 2 hét alatt, van rá megoldás? Mit egyek, mit sportoljak ami hatásos lenne? Segítdég

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni...2 hét alatt kb. semmit se érsz el.
2014. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két hét alatt nem lehet lefogyni, max 2-3 kilót. De gondolom meghízni se 2 hét alatt híztál meg..
2014. máj. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. Pénteken kaptam meghívót egy rendezvényre, ami 2 hét múlva lesz. Még csak 1 hete kezdtem bele a diétába és esélytelen, szerintem hogy valahogy is kinézzek ezen az összeröffenésen. De próbálkozok. A diétám ch szegény, maximum 80 ch egy nap. Nem eszek semmiféle lisztes ételt, se cukrot, se krumplit, se rizst. Zöldséget és húst, némi gyümölcsöt, tojás és halat. De nagyrészt zöldséget. Erősítő edzéseket végzek heti 4-szer 40 percben, és intervallumot heti 4-szer 20 percben. Az edzések után hideg-meleg váltózuhany és feszesítő testápoló. Valószínű, hogy 2 hét alatt nem lesz eredménye, de még is nagyon jó érzés a kimerítő edzés után ez a tusolás és a krémezés.
2014. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Minimum 1 hónap kell minden diétának, hogy ráálljon a tested, nemhogy még fogyj is tőle.. Aerob-edzés kell neked, SZIGORÚ DIÉTÁVAL, de nem most kell erre gondolni, előbb kellett volna. Olyan, mintha valaki 2 hét alatt akar megizmosodni.
2014. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi az hogy intervallumot? Az azt jelenti hogy -tól-ig, nem?
2014. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Intervallum pl. futásnál, hogy futsz 3 percet gyorsan, 3 percet normál tempóban. Is így ismételni.
2014. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor ez az intervallum nem erre való. Direkt monoton módon kell futni(és nem gyorsan) hogy a szervezet ráálljon a zsírbontásra. Nem erősíteni kell, hanem zsírt égetni. Egyszerre nem lehet mind a 2-t.
2014. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!