Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ugrálókötelezéstől lehet...

Az ugrálókötelezéstől lehet fogyni a hasból és a combból?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani olyat ami erre jó lenne? Olyan 1 hét alatt vagy pár nap alatt lenne eredmény?! Válaszokat előre is köszönöm!
2015. júl. 15. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt semmitől ne várj semmit.
2015. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor tudsz nekem ajánlani valamit ami 1-2 hét alatt lemegy?
2015. júl. 15. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggelire 75 gramm zabpehelyből csinálj zabkását, edd meg 40 gramm fehérjeporral. Aztán gyalogolj mindennap 50 kilométert, 10 kilométerenként egyél 40 gramm grillezett csirkemellet 100 gramm nyerssalátával. Minden 10 kilométerbe iktass be 2-3 kilométer kocogást is. Vacsorára 150 gramm sovány túró.
2015. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy semmitől, az eredményekhez idő kell.
2015. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet fogyni, idővel, de nem egy-két hét alatt, mindenhez idő kell.

Gondolom 1-2 hét alatt jött fel az a fölösleg se, szóval türelem.

Járj el futni is és azért az se ártana, ha az étkezésedre is figyelnél és a lehető legkevesebb szénhidrátot és édességet vinnéd be a szervezetedbe!

2015. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* gondolom NEM ...
2015. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

75g zab,reggelire?

ott az inzulinválasz ami reggelre nem kellene ekkora dózisban,plusz 75g zabot tömegnövelés alatt nem eszek nemhogy diétában.

tehát 40g zab lehet egy ideális döntés 30g fehérjével második kajálásra egy diétában amiről a kérdezőnek fogalma nincs és nem is lesz úgyhogy kb magammal beszélek meg kijavítom más sületlenségét.

2015. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"kijavítom más sületlenségét"


Próbálj meg 40 gramm zabból álló reggeli után nekivágni egy olyan 50 km-es túrának, mint amit én javasoltam, és amikor 15 km után ájultan összeesel, utána kezdj el magyarázni arról, mi a sületlenség.

2015. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gyalogolj minden nap 50 km-t.... :) :) :)


de egyébként igaza van :)


tényleg 1 hét nem olyan hatásos, látványos. az izmok nem épülnek fel olyan gyorsan, és hát a zsírocska sem 1 hét alatt ugrott fel, biztosan nem fog 1 hét alatt se lemenni.


amúgy étrend és mozgás együtt hozhat eredményt, de a szakértők - és saját több éves tapasztalatom is azt mondja, maximum 0,5 kg / hét a maradandó és jó fogyás

2015. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!