Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek hanem csak iszok...

Ha nem eszek hanem csak iszok vizet meg eszek minden nap egy-két almát vagy esetleg egy kis dinnyét akkor mennyi idő alatt tudok lefogyni 5 kilót?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előbb fogsz te a kórházba kerülni a koplalásoddal, mint hogy leadnád azt az 5 kg.


Normális vagy egyáltalán???


Inkább keres egy normális diétát, és egy edzéstervet, amivel le lehet EGÉSZSÉGESEN FOGYNI!!

2015. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ebben a melegben ez még ötlet szinten is rossz.


A fogyókúrának meg a tartós fogyás a célja, nem hogy fél napig örüjjé.

Rendesen tessék mozogni és étrendet váltani MARADANDÓAN, nem jojózni havonta!

2015. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 2 hét alatt, de függ attól, hogy milyen súlyról indulsz. Én sem ajánlom! Egyszer csináltam, mert szerelmes voltam és nem bírtam enni. Lement 10 kg, aztán vissza is jött, amint normálisan ettem. Csak a bőröm sínylette meg az állandó yoyózást. Ha csak iszol, kimosod a szervezetedből az ásványi anyagokat.
2015. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5szor kell keveset enni.

Reggeli teljes kiorlesu pekaru tojas

Tizorai gyumolcs

Ebed minosegileg jo kaja,drasztikus valtozat: salata csirkemellel

Uzsonna: egy natur joghurt

Vacsora: salata hallal

Testmozgas minden nap,minden masnap.50 perc futas,40 perc rubint reka stb

Bevalt modszer es meg a borom sem szakadt ossze vissza mert nem birta a fogyast...es meg vissza sem jott a leadott kilo

FOGYJ EGESZSEGESEN

2015. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!