Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér combom összedörzsölődik...

Kövér combom összedörzsölődik nyáron, hogyan kerülhető el?

Figyelt kérdés
A fogyjak le nyilván a logikus válasz, ám szeretnék valami praktikus azonnali megoldást is találni, mert nem túl élvezetes a nyár úgy, hogy nap végén ég a fájdalomtól és az izzadságtól a kisebesedett belső comb. Arra gondoltam, veszek ilyen biciklis tapadós nadrágot, az jobban elválasztaná a lábakat. Kinek mi a tapasztalata?
2015. júl. 20. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha meg egy reteg plusszt veszel a ruha ala, akkor csak jobban fogsz izzadni szerintem. en regebben ugy oldottam meg, hogy eloszor befujtam a combjaim izzadasgatlo dezodorral, majd egy keves hintoport szortam ra, igy kevesbe dorzsolodott. este furdes utan csak hintopor ejszakara.
2015. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is összeér, és nem mondanám, hogy kövér vagyok. :) Folyton ez van, ha szoknyát vennék fel, így már vagy 10 éve alig volt rajtam, legfeljebb rövid időre, vagy ha nem kellett sokat gyalogolni. Hintőporral oldom meg én is. Épp tegnap kaptam ajándékba egy nagyon szép ruhát, de nagyon ódzkodom tőle. Anya mondta, hogy neki van valami térd felett érő harisnya félesége,ő nem hordja, majd vegyem fel alá azt. Nyilván nem 40 fokban, majd ha pár fokkal hűvösebb lesz.
2015. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán derült ki a kiírásomból, de fiú vagyok. Nyáron mennek a nagy séták a hálós belsős fürdőgatyákban, és abban pusztulok meg estére. Ezt a hintőpor dolgot kipróbálhatom.
2015. júl. 20. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor igen, marad a hintőpor. Bocsi, azt hittem, lány vagy. :)

Ha mondjuk reggel jönnék el itthonról és tudnám, hogy csak este érek haza, vinném magammal a hintőport. Ha van valami táskád,amit szoktál vinni, elfér benne. Volt már, hogy reggel beporoztam, aztán a meleg miatt mégis kidörzsölődött estére, és így vagy két napig elég szerencsétlenül tudtam járkálni. Akkor viszont neogranormonnal kenem be, ha sebes.

2015. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!