Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez alatt a megmaradt idő...

Melinda- kérdése:

Ez alatt a megmaradt idő alatt míg nyár van hogy tudnám leadni az utolsó néhány kilót?

Figyelt kérdés
egy 6 kgtól szeretnék még megszabadulni.. ami sajnos eléggé meglátszik a hasamon és a combomon is. Lehet, hogy az étrendem nem a legtisztább, de a fehér pékárukat kiiktattam, a cukrosabb dolgokat is. Igyekszem tojást enni csirke mellett( néha becsúszik, hogy napraforgó olajjal sütve), valamint csak víz sajnos kiskorom óta problémáim vannak az ivással ezért nagyon nehezen megy le napi egy liter, de minimum annyi lemegy minden nap. Sporttal az a gond, hogy nem tudok egyszerre megcsinálni egy 30-40 perces tornát, elsőre csak negyed óra megy. Igyekszem súlyzós edzéseket is végezni. Mennyi az esélye hogy lemenjen? Nektek mik a tapasztalataitok az utolsó pár kilóval?
2015. júl. 21. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülhet.Próbálj meg min. 2 litert inni.
2015. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elnézést ha kellemetlennek számítana ez a kérdés, de sajnos a bélműködésem sem a legjobb, sajnos nem tudok úgy székletet üríteni mint más. nekem nem megy minden nap van hogy csak heti 2-3. de ez is ritka. a rostokat kellene növelnem az étrendben? És mik amik egy kisfaluban is megtalálhatóak?
2015. júl. 21. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismeros helyzet. Arra azert figyelj h ne ess at koplalasba,legyen meg a napi ot etkezes vacsoraval egyutt.Tizorai legyen csak gyumolcs,uzsonna mar inkabb natur joghurt.Ebedre mehet csirkemell(teljes kiorlesu teszta vagy barna rizs ha nem akarod olyan szigoruan de ha igen akkor) salataval,vacsira valtozatossag miatt legyen hal (salataval).Ha edzel figyelj a feherjebevitelre mint mondtam uzsi legyen kefir natur joghurt vagy egy kis sovany turo.

Figyelembe veve legutobbi kerdesed reggelire fogyassz zabkasat ( 1 dl víz+1dl tej,ezt langyosra felmelegited, beleteszel 1 dl mennyisegu zabpelyhet es 7-8 percig kevergeted majd kihutod: a legjobb ha egesz este a hutoben tarolod; izesitsd egy kis fahejjal par szem edesitovel egy evokanal olajos maggal) Egy adag zabkasa tartalmazza a napi minosegi szenhidratbeviteled(lehetoleg utana mar ne egyel szenhidratot max csak edzel elott es akkor is csak kis mennyisegben-szinten teljes kiorlesut).Szamodra vegkepp tokeletes mivel beltisztito hatasu.


Ez a harom dolog a fontos:

-feherje: nagyobb mennyisegben

-szenhidrat: teljes kiorlesu (tehat lassan szivodik fel)

-zsír: sertes hus helyett inkabb a sovany "jobb zsirok":csirke pulyka hal es naponta egy evokanal olajos mag:lenmag a legjobb

-folyadek iszonyu fontos ugyh valahogy vedd ra magad regen en sem dzerettem de akk ne egyszerre sokat hanem tobbszor kis mennyisrgben igyal: víz, zold tea(emesztes segito<-anyagcseregyorsito)

Ha van meg kerdesed irj privatot:)

2015. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!