Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem teljesen fogyókúra, de...

Nem teljesen fogyókúra, de fogyással kapcsolatos, többi lent (? )

Figyelt kérdés

Van rajtam 25 kiló +, és elég kicsi melleim vannak (80 A)

Nem egyszer kezdtem már bele diétába, stb, de mindig beijedtem, mert félek, hogy még ennél is laposabb lennék, mindegy egy 10 éves kisfiú.

Az érdekelne,hogy ha elindul a fogyás, még lehetnek normális melleim, nőhetnek még? 16/l


2015. júl. 21. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha fogsz, akkor sanszos onnan is fog lemenni, legalábbis egy minimális biztosan, mert a szervezetednek nem tudod megmondani, hogy honnan fogyjon.

De a fogyókúra az ne arról szóljon, hogy koplalsz, és nem eszel eleget, hanem válts minőségi ételekre, és mozogj...

Én itt rontottam el, anno egyszer réges-rég rájöttem én tudatlan, hogy a mozgás mellé mennyire jó ha nem is eszek, és csak úgy röpködtek a kilók, meg a mellméretem is :D De ezen már kár siránkoznom.

2015. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!