Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy db vajas zsemle és 450...

Egy db vajas zsemle és 450 gramm kaukázusi kefír sok reggelire?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Az összmennyiség s persze a napi kalóriaigényed számít.

Amúgy nem tűnik soknak, csak az összetétel lehetne jobb.

2015. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ. Ha otthon vagyok elég lenne, de ha megyek dolgozni amihez 5-kor kelek és fél órát sétálok a vonatot valószínű hogy ebédig éhenhalnk.
2015. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyéni dolgokat nézünk, akkor én ezzel a reggelivel kegyetlenül éheznék a következő étkezésig. Reggeli nélkül délutánig jóllakott lennék... Szóval sok múlik az adott ember egyéni jellemzőin, sőt szokásain. S a körülményeken, nem mindegy, hogy 2 óra múlva jöhet 3 tükörtojás vagy a munkahelyén reggelizik az ember, s utána csak 8 óra múlva, fizikai munka és 20 km biciklizés után.
2015. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*csak 8 óra múlva ESZIK, ez kimaradt.
2015. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ehhez képest Ti mennyit és mit szoktatok reggelizni?
2015. júl. 22. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Én speckó vagyok. Sosem tudtam reggelizni, ebédelni szoktam vagy 1000-1600 kcal-t, nem vagyok kiéhezve (akkor többet ennék :D), nekem ennyi kell. Tojás, zöldség, zsír alapokon mozgok.


A párom 1200 kcalt eszik reggelire, összetételtől függetlenül (de ő mindig szénhidrátosan eszik. süti, édes rizsek, rizs rántottával, zabkása), viszont ő az, aki 8 óra fizikai munkát és min. 16 km biciklizést nyom le ebédig (ennek kisebb részét a reggeli előtt) és napi 2500 kcal esetén hamar lefogy...

Nekem jóval kevesebb kell.


Neked kell kitapasztalnod, hogyan és mit érdemes reggelizned. Egészen más időzítést igényelhet két ember. A párom nem működik reggeli nélkül, én nem működöm reggelivel, ő nem bírja a kevés szénhidrátot, én a sokat... Más laktat minket. Van, amikor az ő utolsó étkezése egybeesik az én elsőmmel. Óriási emberi különbségek vannak, ki 7-szer, ki egyszer eszik egy nap (s van, aki heti két nap nem is eszik semmit).

Te pedig ismeretlen tényező vagy számomra.

2015. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!