Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra +800...

Egyik napról a másikra +800 gramm hízás? O__o

Figyelt kérdés
Szépen haladtam a diétámmal, minden nap mérem magam (tudom, hogy nem kéne) és azt látom, hogy tegnaphoz képest ma 800 grammal több vagyok. Ez mitől van? Tegnap kicsit elengedtem magam, és megettem egy csomag sajtos puffancsot és néhány nápolyit. Most ennek hatására történt hízás? Kalóriakeretben voltam és ezeken kívül a jól bevált étrendemet követtem aznap is...
2015. júl. 20. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet, hogy valaki mindennap méri magát, és mégsem tűnt még fel neki, hogy ivástól, salakanyagtól stb. függően ingadozik az ember súlya napról napra?
2015. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ingadozott eddig is, de ennyit?
2015. júl. 20. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár 2-3 kilót is ingadozhat naponta a súlyod. Mindig ugyanakkor, azonos napirendi körülmények között kell mérni.
2015. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igyál egy jót, meglátod, akkor már másfél kilót híztál.
2015. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ingadozott eddig is, de ennyit?"


Vazze, egy pohár víz helyből 300 gramm...

2015. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 zacskó sajtospuffancs kb 70 gramm a nehány nápolyi kb 20 g. 90 G kajatol te hogy hizhatnal 800 G-ot ember, ha meg deficeitben is vagy...
2015. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sajtos puffancs gondolom sós, így a szervezet több vizet köt meg.
2015. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha előtte szénhidrátszegényebben ettél, akkor simán lehet a szénhidrát miatt vízmegkötés... De az történhet más miatt is. Amúgy is ingadodik a testsúly, ahogy ezt már írták s logikus is...

Nekem 2 nap alatt megy -2kg, felfelé egy nap is elég, ha "igyekszem" :D Ettől még a zsírmennyiségem nem sokat változik.

2015. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!