Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz volt a mai...

Nagyon rossz volt a mai napom? Vacsorára mit egyek?

Figyelt kérdés

reggeli: 3 db szilva, 3 db sárgabarack, 1 db nektarin

tízórai: 1 sz. kenyér, Ráma, kolbász karikák :D, 1 db paradicsom, 1/2 paprika, 2 dl tejeskávé cukor nélkül

ebéd: brassói

uzsonna: 3 dl almalé (én csináltam itthon gyümölcscentrifugával tehát nem bolti, az alma savanykás volt ha ez számít)


Vacsira mit egyek?


17/L 170 cm/kb. 86 kg


2015. júl. 22. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és ittam egy zöld teát is cukor nélkül:)
2015. júl. 22. 16:47
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Cukor, szénhidrát... ennyiből állt a mai étkezésed :D Hol a fehérje? Gondolom az 1.sz kenyér is fehér volt, és a brassói is a sült krumpli-husi kombót takarja...

Vacsira csinálj rántottát vagy egyél túrót! Holnap pedig okosabban! :D

2015. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de a cukor tényleg ennyire rossz? :/ gyümölcsben van rost is, így lassabban szívódik fel, nem?:D
2015. júl. 22. 16:53
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Elsősorban én az uzsonnai almalevet nem ittam volna meg :D Egyél nyugodtan gyümiket, én is szoktam, de mellé ehetnél más kajákat is, és a kolbászkarikák helyett is ehetnél inkább csirkemellsonkát :D
2015. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A gyümölcslé szupergyors cukor ám s az nem is olyan rostos.


Vacsorára fehérjét egyél, cukrot pedig nem, ez egyértelmű.

2015. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de írtam hogy az az alma savanyú volt:D
2015. júl. 22. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
És szerinted attól még nem tömény cukor az alma? :D Egyél tojást vagy túrót esetleg, tonhalat.
2015. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké, nyilván nincs benne özön cukor (bár embere válogatja, kinek mi a sok), de valamennyi igen. Ami nem feltétlenül kell, hogy zavarjon, de gyors cukor, ez tény.

Nincsenek adataim a savanykás almákról, de mivel a normál alma elég cukros, a savanykás se lehet semmi.

2015. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

istenem, valaki pont a gyümölcsöt vonná meg egy fogyókúrázótól?? :D

Kérdező, egyél nyugodtan gyümölcsöt, egészséges és nem ezen fog állni vagy bukni a fogyásod.


egyébként a gyümölcs éppen hogy nem tömény glükóz, van benne fruktóz is, aminek már jobb az GIje :)

2015. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!