Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyümölcs vacsorára mennyire...

A gyümölcs vacsorára mennyire jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Igazából csak azt szoktam mostanában vacsizni, mert nem igazán szoktam éhes lenni és egy kis gyümölcs elég. Viszont sok mindenkitől azt hallom, hogy rossz, felesleges szénhidrát és csak hízni fogok tőle meg ilyenek.


L/18


2012. okt. 30. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
este tényleg nem egészséges gyümölcsöt enni, nem csak azért, mert ch, de belerohad a beleidbe.. szóval én egyáltalán nem ajánlom, inkább egyél egy kis túrót, joghortot estére.
2012. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Estére kell fehérjét enni, mert éjjel, alvás közben termelődik a legtöbb növekedési hormon

Igen, van összefüggés, de hosszú lenne elmagyarázni:D

2012. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
csomóan pampognak hogy jajj fruktóz meg estére nemszabad de nekem tököm televan néha ezekkel a szabályokkal, szóval ha megkívánom, este is eszem egy almát... nem kell túl komolyan venni, mert eleged lesz a nagy szigorból előbb-utóbb. neked is ezt ajánlom.
2012. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!