Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétával és tornával le lehet...

Diétával és tornával le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tehát próbáltam azt, hogy egészségesen ettem, jártam edzeni konditerembe. Volt személyi edzom, szoval jol csináltam mindent, mégsem fogytam. Most ki akarom próbálni a diétát és mellé tornát. Felules guggolas, stb. Ettol le lehet fogyni? Olyan diétát talaltam ahol nagyon keveset ehetek egy nap. De mivel ma ki bírtam , hogy nem ettem semmit, csak egy dinnyét (nem eheztem) igy az sem lesz akadály. Csak a kérdés az, hogy le fogyok e ugy? Olvastam olyat is, hogy ha valaki nem eszik semmit par hétig, minden nap csak egyszer egy kajat, akkor le fog fogyni sokat. De akkor "Löttyedt" lesz a teste. Igaz ez? Vagy nem lesz?
2015. júl. 25. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Napi egyszeri evéssel egyáltalán nem fogy az ember, ha eleget eszik... Nem az evések számán múlik ez (persze van, aki nem tud egyszerre súlytartó kalóriamennyiséget enni s fogy úgy).


Nem, nem, ne koplalj, a koplalós diétákat kerüld el nagy ívben. Hogy ma megálltad? Egyszer kíváncsiságból s talán egyéb, nem fogyási okból 4 és fél napig nem ettem semmit. Jól bírtam, de ez nem jelenti azt, hogy hosszabb távon nem lett volna gond (nyilván lett volna, izomsorvadás, hiánybetegségek, éhhalál). Csak mert ma kibírtad, csak mert egyesek hosszan kibírják az éhezést, az nem jó irány, a testednek tápanyagokra van szüksége, miért akarod megfosztani tőlük, ha van mit enned???


Egészséges evés és edzés mellett miért kéne fogynod? Megint csak ott van a mennyiség kérdése...

Jó, nem koplalós étrend, plusz mozgás, lehetőleg életmódváltás, ez a megfelelő módszer.

2015. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem csináltad jól ha nem volt eredmény.

az egészséges étrend is kevés ha nincsen kalória deficit.

ha túlzott a deficit akkor meg beállhat az anyagcsere akkor meg azért nem fogysz,ha hiányos az étrend pl túl alacsony a zsír akkor meg falásroham jön.

szóval 1000 féle képen el lehet szúrni,főleg ha dilettáns az egészhez való hozzáállás és felszínesen vagy csak hajlandó belemélyedni,mert úgyis csak ideiglenes az egész.

2015. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen koplalós hülyeségektől csak hízékony leszel, meg ugye izomtalan és löttyedt. Ha ártani akarsz magadnak, akkor hajrá! Hőségben könnyebb koplalni, meg ugye az első nap is könnyebb, de utána anorexia vagy bezabálás.


Meddig csináltad az ún. egészséges étrendet? Mi is volt valójában? Semmi változás nem volt? Testzsírban, centiben, erőnlétben?

2015. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!