Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel ez edzéstervel és ezzel...

Ezzel ez edzéstervel és ezzel a diétával le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, vegán vagyok, ezen nem szeretnék változtatni.

Van rajtam pár kiló felesle, kb. 7-8kg.

Ezt júliusig le szeretném adni (2 és fél hónap) ezért írtam egy 'étrendet' és edzéstervet.

Szeretném, ha megmondanátok hogy jó lesz-e, így le tudok-e majd fogyni?


Étrend:

-reggelire általában egy nagy adag vegyes salátát eszek Abonettel (gluténérzékeny vagyok, ezért kenyér semmi kép)

-iskolába viszek gyümölcsöket (mennyiségre attól függően, hány órám lesz)

-ebédre szénhidrátot+zöldségeket eszek (szh-nak pl. barna rizs, kuszkusz, quinoa, stb, vagyis összetettek, vagy hüvelyesek, a zöldség valami főtt lenne, de ennek hozzá nyers salátákat is)

-délután ha megéheznék ennék 1 gyümölcsöt

-vacsorára fehérjét+zöldséget ennék ( fehérjének pl. szejtán, tofu, vegán joghurt, stb)

csokoládét hetente max. 1x-2x ennék pár kockát (cukormentes, házi csokit)

A kalóriákat nem számoltam, nem is szeretném.


Edzés:

-hasra: ezt a tervet csinálnám, 1 hónapig tart, és hatásos, mert a barátnőm már megcsinálta

[link]



-lábra: (ez a legrosszabb részem, ide hízok először, ezért sajnos elég vastag is, most 40es nadrágot hordok, majd 38asat szeretnék)

ezt a videót minden nap megcsinálnám, és minden 4. nap pihenonap lenne, ugyan úgy mint a hasas edzéstervnél (megcsinálom hétfon, kedden, szerdán, majd csütörtökön pihenőnap, és pénteken, szombaton vasárnap megint megcsinálom, hétfő pihenőnap, és így tovább)

videó: https://www.youtube.com/watch?v=UT4UlsoQchY


És ezek mellett még csinálnék guggolásokat, hogy a fenekemet is edzem.

Ja és persze járnék futni is, es minden nap gyalog megyek sikolába és haza, az kb.7 km.



Szóval szerintetek ez így jó?

1 hónap múlva látszódna már az eredmény?


2015. ápr. 30. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Remélem, tudod, mit csinálsz étrend terén, egy vegánnál szerintem ennek alapnak kell lenni.

Nem írtál mennyiségeket, nem tudom, megfelelő-e pl. a fehérjebevitel, ha egy nap csak egyszer van, az is OK, csak legyen meg a megfelelő mennyiség (hogy az mennyi, arról persze megoszlanak a vélemények, növényiből tipikusan picit több kell).


Senki meg nem mondja Neked, hogy mennyit fog segíteni, a fogyás speciel erősen függ attól, hogy mennyit eszel.


A videókat nem néztem, de eddz másra is, mint has, láb és fenék, karod is van, például, ami akár esztétikailag, akár erőt tekintve kifejezetten fontos.

2015. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!