Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék 2 héten belül lefogyni 5 kg-ot.Hogyan csináljam?Esetleg ha a koplalást választom,mennyi idő alatt adhatok le ennyit?

A válaszokat előre is köszönöm:)


2015. júl. 27. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább tegnapra?
2015. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem annyira reális, illetve megtörténhet, de nem várható el ennyi fogyás. Nos, mivel 2 hétre 5 kiló nagy vízvesztést igényel, durván szénhidrátszegény étrendet és glikogén raktárakat lemerítő mozgást ajánlok... A kalóriacsökkentés alap, zsírvesztés is kell, de túl nagy deficit ne legyen... A fehérjebevitel legyen megfelelő, mert az izombontást viszont minimalizálni kéne... A durván szénhidrátszegény étrend zsírból fogyásra is igen alkalmas, tipikusan remekül laktat és nehéz ennél kevésbé cibálni az inzulint, normál fogyáskor több szénhidrát és több fehérje van, s mindkettőnek van inzulinválasza, persze változó mértékben. Az alacsony inzulinszint pedig hormonálisan segíti a zsírbontást, habár a kalóriadeficit számít a legtöbbet.


De jobb lenne reálisabb célokat kitűzni és elkerülni a hirtelen durva szénhidrátcsökkentést, az sokaknál nem kellemes. Még nekem sem volt az annak idején, abba is hagytam hamar, pedig ma már nagyon jól bírom.


Ez csak egy válasz volt a kérdésre, de nem ezt szoktam ajánlani, ha valaki fogyni akar... Illetve de, csak szolidabban, nem extrém szénhidrátszegény étrendet, hanem akkora mértékű szénhidrátcsökkentést, amilyen az adott embernek jólesik.

2015. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!