Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok de van rajtam egy kis háj. Azt szeretném leadni. Csak nem tudom, hogy hogyan. Kevesebbet enni nem tudok, mert szeretek enni.


A másik:

Egy ismerősöm azt mondja, hogy ő meg a hasából szeretne leadni. A felülést, a guggolást és a futást már használjuk. Egyéb ötlet?


2015. júl. 27. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, akkor mozogj többet, de azért az étrendeddel is kéne csinálni valamit. Én is szeretek enni s csak mennyiséggel lakom jól, de azért simán tudtam alakítani az étrendemen. A kellő térfogat, az étel nem rövid élvezete, a jóllakáshoz szükséges mennyiség, ezek nem feltétlenül igényelnek rengeteg kalóriát, nem zárják ki a kalóriadeficitet még akkor sem, ha nem mozogsz sokat (valamennyit pedig kell).

Én csak tudom, 3,5 éve küzdök azért, hogy kalóriadeficitben tudjak enni hedonistán, ami az utolsó kilóknál azért már jelent némi kihívást nekem, akinek ráadásul nagyon kalória alapokon lakik jól a teste, trükk legyen a talpán, ami segít... Ja, időzítés, az fontos lehet. Én ha fejreállok, akkor se lakom jól nagy kalóriamennyiség nélkül, úgyhogy ezt nem játszhatom meg túl sokszor egy nap, fontos, hogy mikor kezdek el enni s mikor fejezem be. De ez már egyéni speciális dolog, a lényeg, hogy meg kell találni a megfelelő számú, mennyiségű, időpontú étkezéseket, ha az a fajta vagy, aki nem tud egyszerűen kalóriadeficitben enni, mert éhes marad, remek étrend és laktató ételek mellett is.


Genetika, honnan fogysz. Én hasból legutoljára, egyszerűen le kell fogynom teljesen. Sok ilyen ember van.

2015. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!