Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy középen...

Miért van az, hogy középen van a legtöbb zsír a hasamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta érdekel,hogy miért van ez. A hasamon nem egyenletes a fölösleg,hanem középen van a legtöbb,lent a csípőmnél,kétoldalt a derekamnál meg csak egy pici úszógumi,a medencecsontjaim és a lengőbordáim alsó "csücskei" pedig kilátszanak.


Milyen gyakorlatokat csináljak hogy lemenjen ez a plusz a hasamról? Eddig napi 60 felülést + 60 törzsemelést csináltam,de úgy érzem hogy inkább a gyomrom fölötti izmokat dolgoztatta:S


15/L 168 cm 63 kg


2010. márc. 7. 11:56
 1/2 anonim válasza:
100%
mert ilyen típus vagy. az alkaton sokat nem nagyon lehet változtatni, nekem is hasi problémáim vannak, nyárra jó lenne leküzdeni. egyébként szerintem csinálj olyat, hogy(remélem el tudom magyarázni.:D) feküdj háton, nyújtózkodj ki teljesen, a karjaidat is nyútsd a fejed fölé. a kezeiddel fogj meg valami biztos pontot, tehát ne egy szék lábát, mert az el fog csúszni, hanem mondjuk egy oszlopot, az biztosan a helyén marad.:D tartsd egyenesen a lábaidat, szépen lassan emeld fel őket(mind2t egyszerre) úgy, hogy derékszöget zárjanak be a talajjal. Aztán hirtelen engedd le őket, de tényleg gyorsan, aztán hirtelen állíts meg őket a talajtól 1-2 cm-re. Ekkor befeszülnek a hasfalad alsó izmai. Szerintem elég erős gyakorlat, nehezebb mint a felülés meg a törzsemelés. Ráadásul szerintem ez nem is roncsolja a hátad. Remélem érthető voltam.:D Sok sikert!;) 16,5/L
2010. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ^^
2010. márc. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!