Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Könnyen követhető diéta/fogyók...

Könnyen követhető diéta/fogyókúra? Írnátok nekem?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 68 kg, és 17 éves lány. Olyan diétát szeretnék, ami nem követel speciális érteleket. Olyat szeretnék amit lehet követni egyszerűen. Próbáltam utánanézni de nem találtam megfelelőt. Megköszönném, ha segítenétek. Hisz nem soká bikiniszezon.:) Persze mozgok is mellette, és karcsúsító krémet is használok.
2010. márc. 7. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hova akarsz fogyni?? :O én annyira boldog lennék ha 68 kg lehetnék.Am a legegyszerűbb : fehér liszt ,rizs,tészta,péksüti,cukor,csoki ,chips és cukros üditőket egyátalán nem fogyasztasz
2010. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
U most látom hogy 68-at írtam...58 vagyok.:D A Saját szememben mondjuk inkább 68. A hasamrol szeretnék fogyni, meg az oldalamról:)
2010. márc. 7. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
170 magas vagy és 58 úristen hova akarsz fogyni ?? csont és bőr vagy
2010. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, de tényleg! És a csontom sem vékony...sőt.
2010. márc. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!