Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? (KÉPPEL)

Nagyon kövér vagyok? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Nagyon ducinak érzem magam, a családom csak megerősíti ezt. Mindenki kinevet a túlsúlyom miatt. Szeretnék leadni 10-20 kilót.

Szerintetek kövér vagyok?

[link]

[link]



2015. aug. 4. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy nagyon kövér, de duci vagy, ezt te is tudod.

Mozogj, egyél keveset, egészségesen.

2015. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
68%
Az első kép alapján pociból lehetne ledolgozni valamennyit,a másodikon viszont laposabbnak tűnik a hasad.Hány éves vagy?
2015. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nincs oka kinevetni néhány felesleges kiló miatt! Egyáltalán nem vagy kövér, pociból leadsz néhány kilót, és majd te nevetsz rajtuk. :)
2015. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Olyan messze vagy a kövértől, sőt a duci fogalmától is, mint Makó Jeruzsálemtől! Ne aggódj! Ha zavar a minipoci, tornázz hasra...ennyi. Majd eltűnik! De 10-20 kilót NEM kell fogynod! Nincs is honnan......
2015. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
egy picit pocakos vagyok, de távol a kövérségtől, valószínű kinövöd
2015. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Hát, van rajtad egy 15 kg felesleg, zt Te is tudod. Hogy mért nevetnek ki, azt nem értem. Mozogj, alakítsd át az étrendedet és az életformádat.
2015. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Láttuk a hasad...kétszer...szemből. Ebből nem sok derül ki számomra, így azt tudom mondani nem vagy kövér.
2015. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nem kell fogynod ! Így vagy jó! Leszel a párom? Írok privátban.
2015. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Ne aggódj nem vagy kövér,csak terhes.
2015. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
A kinevetés részt nem értem. Még a túlsúlyos embereket sem szabadna kinevetni, attól pedig te messze állsz. Viszont azokat sem értem, akik minipocakról írnak, meg, hogy egyáltalán nem vagy kövér. Ez is mutatja az eltérő értékrendeket. Szerintem duci vagy és van mit leadnod, kb 5 kilót tuti.
2015. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!