Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok,...

Szerintetek kövér vagyok, vagy milyen kategóriába tartozom? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

Aggódom az alakom miatt, nem vagyok vele megelégedve. Mostanában nem eszek napok óta, teljesen belebolondultam ebbe az alak dologba, kíváncsi lennék a véleményeitekre és javaslataitokra! :) 15/L


[link]



2014. jún. 29. 21:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

-5kg zsírból, és tökéletes leszel

Nem eszel napok óta-most felejtsd el.

Sovány húsok, halak, tojás, zöldségek, gyümölcsök, túró reggelire mehet zab vagy teljes kiőrlésű kenyér is.

Napi 3-4 liter víz, semmi cukros, lisztes étel, mellette fuss, ússz, bringázz és szeptemberre fordulnak majd utánad a pasik.

2014. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
6%
Az vagy! Menj futni GYK helyett!
2014. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aranyos választ, hogy menjek futni GYIK helyett, csak sajnos az a probléma, hogy térdműtétre várok és szívbeteg is vagyok :) De azért köszönöm a kedves hangnemet. Az ételekkel az a probléma, hogy a családom nem nagyon engedheti meg magának, hogy külön ételeket vásároljon csak azért, mert én nem vagyok megelégedve magammal.
2014. jún. 29. 21:18
 4/43 anonim válasza:
88%

Azért nem kell ilyen bunkónak lenni..! Senki sem tökéletes!

Az alakod nekem tetszik.nem vészes szerintem így is megnéz sok pasi.:) picit fogyhatsz kezdj el futni,vagy sétálni ..vagy tornázz nekem ez nagyon sokat segített csak akaraterő kell!!

14/l

2014. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
34%
Egyébként csak vicceltem, semmi baj veled, miért teszel fel ilyen h.ülye kérdéseket?
2014. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
57%
Mármint, hogy kövér vagy-e?
2014. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%
15 évesen nem koplalnod kellene.
2014. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, eszembe se jutott, csak elkezdtem undorodni magamtól, elment minden életkedvem.
2014. jún. 29. 21:22
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy kövér, esetleg formásodhatsz még egy kicsit. Futás helyett jó (talán még jobb is) a tempós gyaloglás (olyan tempóban, aminél már szuszogsz kicsit, de még tudsz beszélni), a lényeg, hogy egyenletes legyen és megszakítás nélküli, és legalább 40-60 perc körül alkalmanként.


Kaját meg nem tudom, hogy milyet vesztek egyébként (mivel azt írod, hogy nem tudtok külön ilyen célra venni), de egyébként elég sovány hús, tojás, hal, rizs, zabpehely és zöldségek, csak fontos, hogy van elkészítve (ne rántott húsként vagy zsíradékban sütve :)).


Egyébként most is csinos vagy.

2014. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%

Kövér???

Ne vicceljetek már, nem is kövér;)

Szerintem pont jó, ehhez már csak egy szép arc kell és jó is:)

15/f

2014. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!