Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 13 évesen elkezdek koplalni...

Ha 13 évesen elkezdek koplalni, az okozhat a jövőben problémákat?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Tönkre mehet a gyomrod, visszamaradhatsz a fejlődésben, nem lesz semmi energiád, csalódást okozol a szeretteidnek..
2015. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ! Volt az osztályunkban egy lány mindig koplalt ,de mikor leált vele gyomorproblémái lettek .Ha jól tudom ,de csak hallotam,hogy meddőséget is okoz.
2015. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A koplalás minden korban okozhat problémát, és semmilyen korban nem eredményes.

A koplalás NEM FOGYÓKÚRA!!!


Ahhoz tenni is kell valamit, mozogni pl!

2015. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A teljes koplalás nagyon veszélyes ! Ne csináld semmiképpen sem mert még fogyni sem lehet vele és hogyha abbahagyod bizony föl fog szaladni rád egy pár kiló , sokan a 7-8-900 kalóriás étrendet is koplalásnak minősítik és bizonyos mértékig az is de sok gyümölccsel hússal túróval és zöldséggel lehet kevésbé egészségtelenűl csinálni és heti 1-2 kilót fogyni vele hogyha mindenáron drasztikus diétát szeretnél inkább ezt ajánlom de 1200+ kalóriával is ugyanolyan jól lehet fogyni
2015. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megáll a növekedésed.

Nem lesz melled.

Nem fogsz nemileg megérni, simán lehetsz örökre meddő.

Ájulás.

Gyengeség.

Izomvesztés.

Hajhullás.

Betegesség.

Későbbiekben hízékonyság, a kövérek háromnegyede ilyen koplalós baromságok miatt lett kövér.

Többszervi elégtelenség, károsodás.

Végső soron akár halál is.

2015. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tonkrevagod az anyagcseredet, sokkal hizekonyabb leszel es nehezen fogsz fogyni.


Egy 13 eves gyereknek a fogyokura gondolatat is ki kell vernie a fejebol, nem szabad, tobbet art, mint hasznal. A te korodban boven eleg, ha mozogsz es nem eszel/iszol szemetet (chips, csoki, kola).

2015. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont 13 évesen kezdtem el komolyan koplalni (1 hét alatt 1 kiflit ettem meg) emellett nagyon nyomtam a sportot.

Azon kívül, hogy ájuldoztam, meg sokszor fájt a hasam és később többször volt falásrohamom, nem lett más bajom.

Nekem ez a periódus kb 1 évig tartott kisebb nagyobb hullámokkal.

2015. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!