Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mondjuk több napot napig...

Ha mondjuk több napot napig nem eszek (3nap) és utána is csak 1-2 falatott, esetleg kenyeret valamivel (szendvics szósz, lekvár, májkrém, stb. ), akkor valamelyest fogyok?

Figyelt kérdés

Mostanában túl sok volt a zsíros kaja (pizza,sült krumpli,rántott hús), meg a cukros italok (kóla,fanta,energia ital) :D És látom magamon, hogy régebben laposabb volt a hasam, meg kevésbé voltam széles. 17/f

(Nem vagyok kövér soha nem is voltam)


2015. aug. 4. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Kenyeret pont ne egyél :D ilyenkor tisztító kúrát kell csinálni pár napig csak gyümölcs vagy gyümölcslé ( gyümölcslé napi max 2 doboz gyümölcsből viszont bármennyi ) egy hétnél tovább ne csináld de így le fog menni ami most feljött :)
2015. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :DD
2015. aug. 4. 19:09
 3/8 Lipton. ***** válasza:
Hülyeség!
2015. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint micsoda? :)
2015. aug. 4. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogyni nem biztos, de éhezni azt fogsz.
2015. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lipton. ***** válasza:
Hát amit írtál, hogy több napig nem eszel, és a többi.
2015. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen baromságoktól csak izmot veszítesz és hízékony leszel.
2015. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég rövid idő ahhoz, hogy ne okozzon gondot, de sokat nem fogsz fogyni. Izomból megy le egy kevés, persze, ez elkerülhetetlen, ha nincs bevitel. Úgyhogy én nem csinálnám, legalább a fehérjét és a zsírt bevinném (fehérjéből kicsit többet, egyrészt anagy kalóriadeficit miatt, másrészt glükózt is kell valamiből gyártani, normál esetben nem is keveset, de zsírra átállt embernél is kell vagy 50g az agynak).

Igaz, én kicsit paranoid vagyok, nyilván semmi bajom nem lenne több nap nemevéstől, de... Utálok izmot bontani, az a helyzet, nehezen építem és sosincs elég :).


S böjt után pont nem kenyér kéne lekvárral.

2015. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!