Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lenne érdemes fogynom?...

Mennyit lenne érdemes fogynom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
163-165 cm vagyok és 54 kg. Legjobban hasról szeretnék fogyni. Nem akarok csont vékony lenni csak egy kis alakot szeretnék.De ehhez ugyebár lekell adnom pár kilót? Mit ajánlotok?
2015. aug. 5. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni hogy: 14L
2015. aug. 5. 18:56
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmit .
2015. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem látlak, én is ekkora vagyok, eszembe se lenne ilyen kevés kilóra fogyni, véglegesen pedig minimum 60 kg akarok lenni, persze ahhoz sokat kell edzeni...

Egy testzsírszázalékkal okosabbak lennénk, de 14 évesen s ilyen adatokkal én nem kezdenék fogyókúrába... Egy jobb életmódra váltás teljesen OK, de most görcsös figyelés és aszkétizmus és számolás, na azt feleslegesnek tartom.

2015. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen magas vagyok és a legjobban akkor érzem magam, ha súlyra 53-55 kg között vagyok. Sokat változtathatsz az alakodon a redszeres sporttal- úszás, görkorizás, futás, vagy bármi amit szeretsz. Ha teheted egyél minőségi ételeket és minden rendben lesz. A legnagyobb hiba lenne, ha elkezdenél koplalni és a csontvázadon a létezéshez szükséges izmon kívül csak némi zsír lötyögne.

Egyébként az izmok határozzák meg az alkatodat is , (persze a genetikán kívül) ami mégegy érv a sport mellett.

2015. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. És igen sportolok (akrobatikus rock and roll)szóval azzal nincs gond csak ugye nyáron nincsenek edzések :( koplalni meg semmi képp sem szeretnék mivel ha utána eszek visszajönnek a kilók.
2015. aug. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!