Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AB Generátor gépről mi a...

AB Generátor gépről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van aki rendszeresen használja, és bevált neki?

Gondolkodom rajta, mert pont a kényes testrészeimet jól meg tudnám vele mozgatni.

Viszont ami miatt bizonytalan vagyok az pedig az, hogy derékfájós vagyok.


2015. aug. 10. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan felesleges masina, semmit nem dolgoztat meg, amit ne tudnál ingyen a padlón fekve megdolgozni...,

Önmagában kevés bármire, nem tudom milyen hatást vársz, a fogyás az étrenden múlik elsődlegesen, az izmosodás is sokban az étrenden múlik, plusz a megfelelő edzésen, amit nem nyújt egy ilyen gép, de szobadísznek nagyon impozáns...

2015. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A kényes testrészeket"...

Helyi zsírégetés nem létezik, arról ne is álmodj, hogy hájas a hasad, akkor lefogy sok hasizom gyakorlattól... Ilyen nincs, ha az étrended indokolja a fogyást, akkor fogysz mindenhonnan, ha nem, akkor meg sehonnan.

2015. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kamu, abból a pénzből vegyél fitnessbérletet valahová.

Egyrészt azokat a gyakorlatokat masina nélkül is meg tudod csinálni, másrészt ahogy írták neked, helyi zsírégetés nincs, tehát csak a hasi hájat nem fogod tudni ledolgozni.

Megdöbbentő amúgy, hogy van még, aki a Top Shopnak akár egy szavát is beveszi.

2015. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt gondoltam, csak használna valamit....de akkor összeállítok magamnak valami jó kis edzéstervet.

2015. aug. 10. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!